Аудіокнижка
Є.Гуцало. "Ментальність орди".
Бізнес-клас
Чи працює модель державно-приватного партнерства в Україні? Як зробити привабливим дохід та прозорі механізми роботи? Що сприяло досягненню прибуткового рівня діяльності Національного комплексу «Експоцентр України»?
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
Історичні фрески
Рубрики: "Історії з історії", "Історична лабораторія". Скіфи - народ воїнів. Бере участь історик Сергій Червінський.
Міжнародні санкції проти Росії. Які з них вже діють і наскільки вони відчутні? Які ще можуть бути важелі впливу?
Хід медичної реформи. Старт програми «Гроші ідуть за пацієнтом». Реформа швидкої допомоги.
В Каланчаку сьогодні запланована ненасильницька акція протесту, акція підтримки усіх політв’язнів. Про стан політв’язнів говорить голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.
Без гриму
Художній керівник Українського драматичного театру "Заграва" у Торонто Йосип Терлецький.
Музичні твори
Музичні твори
Читач
Його улюблений роман, звичайно ж, «Фінансист». Книжки на його актуальній поличці поділяються на корисні і дуже корисні. Юрій Ракша, економіст.
Підсумки тижня боротьби з глаукомою. Про профілактичні заходи щодо збереження зору - професор, завідувач кафедри офтальмології Національного медуніверситету ім. О.Богомольця Оксана Вітовська.
Музичні твори
Захист права на працю. Заборгованості по зарплаті. Офіційне працевлаштування. Ці та інші питання у фокусі уваги представника Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав Олени Степаненко.
Гімн України
Що вивчають філологи стосовно людей зрілого віку? Гостя студії - кандидат філологічних наук Анна Гайдаш.
Всі лісгоспи перевірять на причетність до незаконної вирубки та контрабанди деревини.
Інтенсивність приватних господарств в Україні вища, ніж аграрних підприємств.
Експерти прогнозують залізничний колапс цієї осені.
Код досвіду
Книжки, по яких можна повзати, бігати та гратися ними як іграшками! Де ж вони видаються? Чи є книжки-тести, за якими визначається, що найбільше подобається дитині? Гість студії - директорка видавничого дому «Розумна дитина» Ольга Сімонова.
Крим. Реалії
Кримчани, обережно - гриби! Чому Росспоживнагляд в Криму застерігає від вживання дикорослих грибів та закликає купувати штучно вирощені?
Шпигунський скандал в ОБСЄ. Коментар генерал-лейтенанта запасу, заступника начальника генерального штабу ЗС України в 2006-2010 роках Ігоря Романенка.
Перші підсумки вступної кампанії-2018. Найпопулярніші виші та спеціальності.
Перші підсумки вступної кампанії-2018. Найпопулярніші виші та спеціальності.
Для чого заварюють сміттєпроводи в багатоповерхівках? Наскільки це знижує вартість вивезення відходів? Чи на часі оновлення державних будівельних норм? Чому подальше проектування сміттєпроводів гальмує впровадження цивілізованої системи сортування відходів? Як вирішують проблему в Луцьку і Чернігові?
Згодом
У вересні минулого року в одеському дитячому таборі «Вікторія» сталася трагічна пожежа, яка забрала життя трьох дітей. Що нині відбувається в судах стосовно цієї справи? На якому етапі слідство? Чи будуть покарані винні?
Бути першим, побачити те, що залишилося поза увагою інших, розробити цікавий інвестору бізнес-проект, зібрати команду однодумців і вивести на ринок результат спільної праці - складно, але цікаво і цілком реально. Перші сходинки інноваційного підприємництва долаємо з передачею «СТАРТАП».
Крим. Реалії
«Позов безнадійності»: чи може ЄСПЛ допомогти політв'язням Кремля? Гості ефіру: Іван Ліщина, заступник міністра юстиції України, уповноважений з питань ЄСПЛ; Роман Шахматенко, юрист, фахівець з міжнародного права; Марія Томак, правозахисниця, координатор «Медійної ініціативи за права людини".
Права водіїв та автовласників. Чи відповідають паркувальники за збереження авто? До кого апелювати, якщо машина виявиться пошкодженою на стоянці? Під час негоди на автомобіль впало дерево. Чи є шанс отримати відшкодування, кому пред’являти претензії? Роз’яснює автоюрист Богдан Глядик.
Подолати бідність без популізму. Як в Україні просуваються реформи? У студії - інвестиційний банкір Сергій Фурса.
Уряд пішов війною на контрабанду лісу-кругляку. Якою буде реакція в Євросоюзі?
Про державні структури і приватну ініціативу, про слухацькі забаганки і готовність платити за них гроші говоритимемо з музичним видавцем, продюсером, організатором концертів Стеллою Красовською.
Де межі норми? Коли потрібно раннє втручання? Про аутизм та дислекцію говоритимемо з логопедом БО "Школа-сходинки" Юлією Товкес.
У березні 2014 сто тридцять курсантів Севастопольської військово-морської Академії на знак протесту проти окупації Криму та рідної «нахімовки» заспівали Гімн України під час підняття прапора країни-агресора. Серед юних патріотів був і сімнадцятирічний Андрій Васічев з Одещини. Як склалася його подальша доля?
Медична реформа. Україна переходить на міжнародний класифікатор медичних виробів GMDN. Як це працюватиме і чи спростить українським виробникам вихід на світові ринки?
Коли в Україні запрацює антикорупційна вертикаль і почнеться реальна боротьба з корупцією? Які кроки необхідно зробити владі аби Вищий Антикорупційний суд почав роботу?
Що потрібно зробити чиновникам аби спростити роботу бізнесу? Чому підприємці нарікають на владу та вимагають припинити руйнування малого і середнього бізнесу?
Реформування екологічної інспекції гальмується. Які рішення допоможуть зупинити незаконну вирубку лісів в Україні та незаконний вивіз деревини за кордон?
Твоя Свобода
Судова реформа: коли і яких змін очікувати в Україні.
Права людини - понад усе. Спецпроект
Двадцятого липня минає два роки, як було вбито Павла Шеремета. Журналістська спільнота вимагає розслідувати злочин. Чому так складно просувається справа? У студії - головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва та керівник проекту «Слідство-Інфо», розслідувачка Анна Бабінець.
Права людини - понад усе. Спецпроект
Двадцятого липня минає два роки, як було вбито Павла Шеремета. Журналістська спільнота вимагає розслідувати злочин. Чому так складно просувається справа?
Масові отруєння дітей у літніх таборах: хто контролює харчову безпеку? Які наслідки для адміністрації матиме недотримання правил безпеки?
Які наслідки для світового порядку і України матиме зустріч президентів Росії і США? Шпигунський скандал в ОБСЄ. Справа про отруєння у Великій Британії. Говоримо з експертом з безпекових питань Центру дослідження Росії Борисом Базилевським.
Які наслідки для світового порядку і України матиме зустріч президентів Росії і США? Шпигунський скандал в ОБСЄ. Справа про отруєння у Великій Британії. Учасник програми - експерт з безпекових питань Центру дослідження Росії Борис Базилевський.
Уряд пішов війною на контрабанду лісу-кругляку. Якою буде реакція в Євросоюзі?
Лекторій WiseCow
Лекції з мистецтва, історії, культури, літератури, кінематографу та моди. А також свіжі культурні новини та карта ініціатив у містах України.
68 днів в російських застінках голодує Олег Сенцов. Про його долю і ситуацію з українськими в’язнями говоримо з Наталією Каплан — сестрою заарештованого в Росії українського режисера Олега Сенцова.
На які дрони чекати людству у майбутньому? Над якими технічними новинками у квадрокоптерах вже працюють їхні розробники? Про все це - з інженером, співзасновником DRON.UA Февзі Аметовим.
Громадська хвиля
Річниця смерті Павла Шеремета. У студії журналістка Анастасія Станко.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Громадська хвиля
Як потрапити у список "Форбс" за новаторство в області права та політики у 20 років? Про те, ким треба бути, і як боротися з корупцією, розказав Антон Марчук — експерт ЦППР, менеджер антикорупційної групи РПР.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Бере участь письменник, історик, громадський діяч, президент клубу "Холодний Яр" Роман Коваль.
М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"