Аудіокнижка
Олесь Гончар, "Собор" (сторінки роману).
На хвилі джазу
Д.Брубек.
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
З музичних програм Європейської мовної спілки
Твори Ф.Шуберта, Р.Шумана, Й.Брамса у виконанні хору Баварського радіо.
Сьогодні. Ввечері
На одній з найбільших газових розподільчих станцій в Австрії прогримів вибух. Є поранені. З подробицями - незалежний експерт Володимир Саприкін.
Чому зростає курс долара? Аналізуємо ситуацію на валютному ринку з фінансовим експертом Еріком Найманом.
Обрання голови Конституційного суду. Які складнощі виникають під час процесу? Запитаємо про це в експерта з конституційного права, керівника проектів Центру політико-правових реформ Юлії Кириченко.
Зміни до Закону про НАБУ. Коментує першийий заступник Генерального прокурора України, заслужений юрист України Микола Голомша.
Що має бути закріплено в окремому Плані реалізації закону «Про освіту» для виконання рекомендацій Венеціанської комісії? Як національні громади долучаються до співпраці з урядовими структурами? Як вивчатиметься українська мова в районах компактного проживання національних меншин? Про все це у розмові з громадським діячем у сфері національно-патріотичного виховання Миколою Ляховичем.
Сьогодні. Ввечері
Про дотримання прав людини на Донбасі говоритимемо з лідером Єдиного координаційного центру «Донбас» Олегом Саакяном.
Надвечір
У Кропивницькому знайшли тіло зниклої безвісти 12-річної школярки.
Пожежа на найбільшій газорозподільній станції в Австрії. Загинула одна людина, щонайменше 21 постраждала. Українців серед них немає.
Кліматичний саміт "Одна планета" стартував у Парижі. Головна тема – впровадження інновацій для підтримки спільної боротьби зі зміною клімату.
В ОХМАДИТІ відбулася чергова акція зі збору донорської кров.
Модернізовані приміські електропоїзди почали курсувати на Київщині.
В ефірі радіостанцій значно зросла частка пісень українською мовою.
Музичні твори
Підсумки XVІІ радіодиктанту національної єдності
Ukrainian Perspective / Український ракурс
The situation in the Donbas is fragile.
Armed hostilities are on the rise again - the latest UN report on human rights situation in Ukraine.
Germany is increasing assistance to Ukraine.
Ukraine expresses protest over new searches and detentions in the Crimean Peninsula.
Ситуація на Сході залишається неспокійною.
Збройний конфлікт загострюється, - місія ООН з прав людини оприлюднила звіт про ситуацію з правами людини в Україні.
Німеччина посилює підтримку України.
Україна висловлює протест проти нових обшуків у Криму.
Blick in die Ukraine / Погляд в Україну
Donbass: Waffenruhe weiter verletzt.
Traurige UN-Statistik: mehr als 10 000 Töte und ca. 25 000 Verletzte im Donbass.
180 km binnen 24 Stunden gelaufen, um am Fjällräven Classic teilzunehmen.
Схід України: порушення перемир’я тривають.
Сумна статистика ООН: понад 10 000 загиблих та приблизно 25 000 поранених.
180 км за 24 години пробіг львів’янин, щоб взяти участь в Арктичному забігу.
Музичні твори
Пенсія не обов’язково завершення професійної кар’єри. Часом, як не проґавити шанс, вона відкриває нові можливості. Отже, чи є життя на пенсії? І яким воно може бути? Поміркуємо разом у товаристві заслуженого економіста України, шеф-редактора журналу «Роботодавець», пенсіонера, що працює, Віктора Хмільовського.
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
Стратегія
Підсумки 5-го саміту "Східного партнерства". Бере участь головнитй науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень, доктор філософських наук Микола Ожеван.
Крим. Реалії
Який обсяг фінансування з Кремля варто чекати анексованому Криму в наступному році? Чому за чотири роки рівень залежності півострова від дотацій не знизився? Що буде відбуватися з Кримом в разі зниження фінансування з Москви? Гості ефіру: Сергій Хестанов, російський економіст, радник з макроекономіки компанії «Відкриття-Брокер»; Олег Буклемішев, директор Центру досліджень економічної політики при економічному факультеті МДУ.
Протистояння між силовими структурами триває. Черговий наступ Луценка на НАБУ: якою буде реакція міжнародної спільноти? Спробує спрогнозувати експерт-міжнародник Олеся Яхно.
Авіаперельоти та авіаперевезення. Бере участь керівник структурного напрямку Українського інституту майбутнього Володимир Шульмейстер.
Чи можна сьогодні говорити, що Укртелеком - власність держави? Як це впливає на роботу цієї компанії стаціонарного зв'язку, на яку тарифну політику очікувати абонентам? Дослухаймося до точки зору керівника аналітичного відділу інвестиційної компанії Concord Capital Олександра Паращія.
У фокусі уваги співголови Громадської ініціативи «Права справа» Дмитра Снєгірьова будуть звіт ООН та рекомендації Україні щодо Закону про реінтеграцію Донбасу.
Наслідки анексії Криму: економічні збитки, порушення прав людини, вимушені переселенці. Спробуємо проаналізувати ситуацію разом з генеральним директором державного підприємства «Національне газетно-журнальне видавництво» Андрієм Щекуном.
Мобільні телефони у школі. Чи заважають вони навчальному процесу? Точка зору викладача кафедри психології та педагогіки Києво-Могилянської академії Оксани Брик.
Чому по всій Україні десяткам тисяч малечі не вистачає місць у дошкільних закладах? А батьки стають у чергу до дитячих садочків відразу після народження дитини? Що необхідно зробити, щоб зменшити ці черги? Як цю проблему вирішують у Харкові та Одесі дізнаємося з програми.
Зелена книга
Чим загрожує підтоплення шахт, у чому причини екологічної катастрофи, яка нависла над Донбасом, що потрібно робити для відновлення цих територій? Беруть участь експерти: гідрогеолог, доктор технічних наук, головний науковий співробітник Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного розвитку НАНУ Євген Яковлєв; заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак, керівник Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.
Крим. Реалії
Бізнес-клас
Розвиток страхового ринку України. Учасник програми - президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк.
Як мало нам відомо про жінок, які захищають цілісність України на Донеччині. Що спонукало їх до участі у бойових діях? Відповіді на ці запитання шукали автори документального фільму «Невидимий батальйон». Про нього і поговоримо у прямому ефірі з режисером, поетесою Іриною Цілик.
Про підсумки осіннього призову-2017 - почесний голова Спілки офіцерів України Вячеслав Білоус.
Похорон румунського короля Міхая Першого у фокусі уваги експерта Ради зовнішньої політики «Українська призма» Сергія Герасимчука.
У студії Українського радіо - засновник Folk Ukraine Ігор Добруцький, директор Центру розвитку туризму України Володимир Царук та начальник відділу реєстрації та благоустрою Національного природного парку «Гуцульщина» Віталій Хода.
Невербельне спілкування. Як чути інших і говорити так, щоб почули тебе, навчить психолог Валентин Кім.
Твоя Свобода
Польща з Україною: як адвокат чи прокурор? Гості студії: народний депутат України, співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Польщею Микола Княжицький, шеф-редактор видання «Політіко Європа» (Варшава) Міхал Бронятовський, польський історик, віце-директор Центру польсько-російського діалогу та порозуміння Лукаш Адамський.
Як проект до Дня Святого Миколая «Я, Миколай», допомагає дітям, батьки яких загинули в АТО? Про соціалізацію таких дітей, підтримку суспільства та держави, про «подарунок мрії», - говоритимемо з засновницею проекту, ведучою радіо «Промінь» Іриною Коваль та мамою і дитиною, які втратили тата на війні.
Чому по всій Україні десяткам тисяч малюків не вистачає місць у дошкільних закладах, хоча батьки стають у чергу до дитячих садочків відразу після народження дитини? Що необхідно зробити, щоб зменшити ці черги? Як цю проблему вирішують у Харкові та Одесі, дізнаємося з програми.
Наслідки анексії Криму: економічні збитки, порушення прав людини, вимушені переселенці. Спробуємо проаналізувати ситуацію разом з генеральним директором державного підприємства «Національне газетно-журнальне видавництво» Андрієм Щекуном.
Про Закон «Купуй українське» та систему державних закупівель Prozorro говоритимемо зі старшим економістом Київської школи економіки Ілоною Сологуб , координатором проекту Pozorro Міжнародної організації Transparency International Україна Віктором Нестулею та депутатом України, головою комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктором Галасюком.
Скільки патріотизму і корупційних ризиків в законопроекті "Купуй українське. Плати українцям"?
Про Закон «Купуй українське» та систему державних закупівель Prozorro говоритимемо зі старшим економістом Київської школи економіки Ілоною Сологуб , координатором проекту Pozorro Міжнародної організації Transparency International Україна Віктором Нестулею та депутатом України, головою комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктором Галасюком.
Скільки патріотизму і корупційних ризиків в законопроекті "Купуй українське. Плати українцям"?
Надвечір
Харківська ДТП. Сьогодні суд повторно обирав запобіжні заходи для підозрюваних.
Завершення пошуків. У Кропивницькому поліція оголосила підозру у вбивстві 12-річної дівчинки - її матері.
Постачання озброєння. Канада включила Україну до переліку держав, до яких дозволений експорт зброї.
Україна-Польща. Президенти двох країн домовлялись про діалог щодо історичного минулого.
Персона ґрата. Продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення та створення ринку землі в Україні.Земельна реформа як одна з умов співпраці з МВФ та доступність європейського ринку для наших фермерів. Доля хліборобів у зоні АТО та захист фермерів від рейдерських атак. Урядова підтримка сільського господарства та програми з відновлення села. Зустріч з президентом Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іваном Томичем.
Зімбабве і Ботсвана: один кордон - два шляхи розвитку. Така назва статті студента-магістранта Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, Романа Спірідонова. Чому молодого науковця зацікавила саме ця тема.
Вечірня колисанка
Казка "Сніг і вітер".
Громадська хвиля
Що означає повернення Укртелекому у власність держави? Коментар економіста Дмитра Яблуновського.
77 портретів сучасних українських художників.
Громадська хвиля
Як українці ставляться до утилізації відходів?
Чи ефективна медична реформа на місцях?
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Голос Надії
Популяризація Євангеліє.
Вона - Народний Герой України. А бійці, побратими, називають її мамою. Цим все сказано: неймовірного серця людина. Мама Пісків і не лише… два з половиною роки Євдокія Попович, лікар з Івано-Франківщини на війні… Або просто - Степанівна.