Аудіокнижка
Олесь Гончар, "Собор" (сторінки роману).
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів в щоденній програмі «Колос. Аграрний щоденник».
На хвилі джазу
О.Пітерсон - американський джазовий піаніст.
З музичних програм Європейської мовної спілки
Твори Д.Скарлатті, А.Лотті та Д.Б.Платті у виконанні ансамблю "Епоха бароко".
Обговорення резонансних суспільно-політичних, соціальних, науково-пізнавальних та культурно-мистецьких подій і тем - в рубриках «Особистий вибір» та «Власний інтерес».
Інформація про різноманітні події дня - в рубриці «Недільний навігатор», а яку книжку варто прочитати, який концерт відвідати, який фільм переглянути, яку страву приготувати тощо – в рубриці «Дружня порада».
Музичні твори
Обговорення резонансних суспільно-політичних, соціальних, науково-пізнавальних та культурно-мистецьких подій і тем - в рубриках «Особистий вибір» та «Власний інтерес».
Інформація про різноманітні події дня - в рубриці «Недільний навігатор», а яку книжку варто прочитати, який концерт відвідати, який фільм переглянути, яку страву приготувати тощо – в рубриці «Дружня порада».
Музичні твори
Міжнародний контекст
Огляд головних політичних, соціальних, економічних подій тижня у світі.
Музичні твори
Музичні твори
Український контекст
Огляд найважливіших політичних, соціальних, економічних подій тижня в Україні.
Український контекст
Огляд найважливіших політичних, соціальних, економічних подій тижня в Україні.
Музичні твори
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Війна і мир
Ми своїх не кидаємо. Чи може кидаємо? А якщо не кидаємо, то як? Гість студії - голова ГО "Об’єднання родичів політв’язнів Кремля" Ігор Котелянець.
Крим. Реалії
Скільки з російського бюджету в 2018 році буде виділено грошей на утримання анексованого півострова? Про що говорять цифри в новому російському бюджеті прийнятому Держдумою 24 листопада? Які економічні прогнози експертів? Гості ефіру: директор Центру досліджень економічної політики при економічному факультеті МГУ Олег Буклемішев, російський економіст, провідний аналітик керуючої компанії "Горизонт" Володимир Рожанковський, глава Комітету економістів України Андрій Новак.
Про складний процес обміну полоненими говоритимемо з політичним експертом ГО «Слово і діло» Валентином Гладких.
Юридична складова трансплантації. Коментує член Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я, сімейний лікар Євген Гончар.
Яким має бути так званий План Маршала для України? Поміркуємо про це з заввідділом розвитку політичної системи Національного інституту стратегічних досліджень Петром Бурковським.
Укрзалізниця розглянула питання про використання в Україні німецьких вживаних дизель-поїздів. Докладніше - експерт з транспортних питань Олександр Кава.
Про розвиток опорних шкіл говоритимемо з головним спеціалістом Департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Тетяною Запорожець.
Чому українці мало користуються споживчими кредитами? Ситуацію у фінансовій сфері моніторимо з президентом Українського аналітичного центру Олександром Охріменком.
Технологічні парки. Що це таке і навіщо вони потрібні? Як в Україні впроваджуються інноваційні реформи, на які в держбюджеті вперше передбачено чималі гроші? Вивчаємо ситуацію на прикладах Київщини та Дніпропетровщини.
Останні новини з транспортної галузі, ціни на пальне, актуальні пропозиції у найдешевшому та найдорожчому сегменті ринку вживаних авто. Дізнаємось також де можна отримати права або зареєструвати авто лише за 30 хвилин і у скільки така послуга обійдеться.
Пристрій, який здатен генерувати воду з повітря. Про нову українську розробку, готову підкорювати світ, дізнаємося більше від учасниці проекту Олени Савчук.
Крим. Реалії
Гість студії - кримчанин, військовий Олексій Нікіфоров.
У студії Українського радіо – дружина посла Канади Оксана Семерук. А мова піде про цьогорічний традиційний Різдвяний благодійний ярмарок.
Коаліційні переговори у Німеччині у фокусі уваги наукового співробітника Інституту євроатлантичного співробітництва Костянтина Федоренка.
Чому українці рідко користуються споживчими кредитами? Алізуємо ситуацію у фінансовій сфері з президентом Українського аналітичного центру Олександром Охріменком.
На індонезійському острові Балі відбувається виверження вулкану Агунг. Докладніше - кандидат фізико-математичних наук, заступник директора з наукової роботи Інституту геофізики ім. Субботіна НАН України.
Найчастіше після розлучення батьків діти залишаються з матір′ю. Та батько теж має право виховувати свою дитину. Юридичні аспекти питання розглянемо з головою Громадської організації «Батько має право» Олександром Швецем.
Як правильно у зрілому віці займатися йогою, що це дає, і коли не пізно починати дбати про своє здоров'я. Гість студії - тренер з йоги Аліна Халецька.
Радіо "Свобода"
Полонені на Донбасі для Путіна. Гості студії: координатор волонтерської групи зі звільнення полонених «Патріот» Олег Котенко, переговорник зі звільнення полонених Олег Хороших.
Чи є зв′язок між внутрішнім світом людини і тим, як вона говорить? Поміркуємо про це з мовознавцем Людмилою Підкуймухою.
Технологічні парки. Що це таке і навіщо вони потрібні? Як в Україні впроваджуються інноваційні реформи, на які в держбюджеті вперше передбачено чималі гроші? Вивчаємо ситуацію на прикладах Київщини та Дніпропетровщини.
Кабінет Міністрів України обмежив швидкість руху в населених пунктах із 60 до 50 кілометрів на годину. Чи покращить таке нововведення ситуацію на дорогах? Поміркуємо про це з головою Громадської організації «Національна платформа безпеки руху» Олексієм Павловським.
Чи вдасться Ярославу Качинському посісти пост прем′єр-міністра замість Біати Шидло? Спробуємо спрогнозувати з політологом, керівником фундації «Вища школа професійної політики» Олегом Вострих.
Переворот у Луганську у фокусі уваги координатора руху «Сильні громади» Валентина Краснопьорова.
Майбутнє великої приватизації. Чи будуть виконані вимоги МВФ? Як приватизація вплине на наповнення державного бюджету? Що очікує на роздержавлені підприємства - економічне зростання чи занепад і банкрутство? Про взаємозв’язок приватизації і головного кошторису країни йтиметься у вечірньому ефірі за участі експерта Економічного дискусійного клубу Юрія Турянського.
Надвечір
Маріупольський суд обирає запобіжні заходи колишнім бійцям добровольчих батальйонів Анатолію Виногородському і Леоніду Литвиненку. Їх підозрюють у розбійному нападі на сільськогосподарське підприємство на Кіровоградщині влітку цього року. Натомість дружина одного із затриманих Лаура Литвиненко каже, що затримання бійців пов’язане з їхньою антирейдерською діяльністю.
Роман Сущенко залишається в ув'язненні. Сьогодні російський суд ухвалив рішення продовжити арешт українця. Павлові Шаройку, затриманому в Білорусі 25-го жовтня, висунули звинувачення за статтею «шпигунство».
Випадок у Запоріжжі. П'яній жінці, яка під час відсутності матері викинула з вікна 3-го поверху її 5-ти місячну дитину, загрожує до 15 років позбавлення волі, або довічне ув'язнення. Маля вижило. Лікарі кажуть про тривалий процес одужання й реабілітації.
Погана компанія. Син нардепа Ігоря Попова разом з іншим підлітком пограбували столичний магазин. Обом вже повідомлено про підозру.
Допомога безхатченкам. У Великобританії одна із благодійних організацій відкриє перший автомат, який безкоштовно роздаватиме їжу та інші предмети.
Будівництво житла в Україні. Скільки грошей потрібно вкласти і скільки насправді коштів на це витрачає держава? Чи достатньо фінансування? Точка зору голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергія Комнатного.
Український механік-винахідник, винайшов перший кіноапарат, фактично — першовідкривач кіно Йосип Тимченко.
Генеральна прокуратура підготувала підозру керівнику Фонду державного майна у справі про незаконну приватизацію. А Віталій Трубаров стверджує, що ні в чому не винний, справа проти нього інспірована, щоб загальмувати процес прозорої і конкурентної приватизації. Ця та інші резонансні теми під прицілом журналістів та експертів програми.
Вечірня колисанка
Казка "Козина казка".
Громадська хвиля
VoxUkraine презентував проект «ККД депутата» — це Індекс підтримки реформ, за допомогою якого можна оцінити роботу кожного народного депутата. Бере участь директор програми USAID «Рада» Ігор Когут.
Суддя Октябрського районного суду Полтави Лариса Гольник розповіла про напад на неї та про те, чому, на її думку, справу порушено за статтею «хуліганство».
Громадська хвиля
Що таке конспірологічне мислення і чому ми віримо у теорії змови? Психолог пояснив, чому в нашій уяві виникають таємні уряди і всесвітні змови - психолог Ілля Ягіяєв.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Жива надія
Морально-етичні основи християнства.
Програма про заходи, що проводяться Європейською мовною спілкою:доросле, дитяче, танцювальне, класичне та циркове Євробачення.