Аудіокнижка
Олесь Гончар, "Собор" (сторінки роману).
На хвилі джазу
"Осінній джаз". Звучатимуть твори українських та зарубіжних композиторів.
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
З музичних програм Європейської мовної спілки
Музика Вольфганга Амадея Моцарта у виконанні Філармонійного оркестру Французького радіо.
Сьогодні. Ввечері
Наскільки очікуваним був результат переговорів, що буде далі та чи варто очікувати позачергових виборів у Німеччині? Бере участь член правління Ради із зовнішньої політики "Українська призма" Ганна Шелест.
Вимоги МВФ щодо українського Бюджету-2018. Коментує президент Гуманітарного центру Андрій Кривонос.
Звинувачених у шпигунстві журналіста Українського радіо Павла Шаройка заарештовано в Білорусі, а співробітника Укрінформу Романа Сущенка вже понад рік тримають за ґратами в Росії.
Крим SOS презентує оновлену Інтерактивну карту порушень прав людини у Криму. Докладніше – журналістка Українського радіо Віолетта Карлащук.
Гібридна агресія проти України. Аналізуємо міжнародну ситуацію з доктором юридичних наук, академіком Національної академії юридичних наук Степаном Гавришем.
Сьогодні. Ввечері
Державне бюро розслідувань і досі не працює. Які установи розслідуватимуть справи, що мали бути підсудні ДБР? Запитаємо про це в експерта Центру політико-правових реформ Олександра Банчука.
Надвечір
Небезпечна Білорусь. Комітет державної безпеки Білорусі звинуватив власкора українського радіо Павла Шаройка у створенні на території республіки агентурної мережі.
Директор підприємства з Донеччини Олександр Скиба - став третім громадянином України, затриманим на території Білорусі.
За 10 днів до суду український журналіст Роман Сущенко в московському СІЗО «Лефортово» зустрівся з дружиною та донькою.
100 років тому український прапор замайорів на Донбасі. Презентовано відеоролик про невідомі сторінки історії східних областей України .
Відсьогодні, вперше з 1996 року після зміни Конституції – Генпрокуратура позбулася функцій слідства.
Напруженість між Україною та Польщею не спадає попри дипломатичні зусилля сторін. Які причини непорозумінь та як владнати міждержавні відносини?
У Німеччині переговори про створення нової урядової коаліції припинено. Країну знову можуть очікувати вибори. Цього разу – позачергові ..
Музичні твори
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Гурт «Рутенія» виник у вісімдесятих роках минулого століття. І не втрачає своїх шанувальників ось уже більше тридцяти років. Зустрічайте, на Українському радіо – учасники гурту, музиканти Анатолій Сухий і Григорій Лук′яненко.
На гостинах - україно-німецький етно-джазовий гурт "Leleka" на чолі з неймовірною Вікторією Антон. До студії разом з Вікторією завітає піаніст гурту Роберт Вінрьодер.
Сьогодні. Вдень
На гостинах - україно-німецький етно-джазовий гурт "Leleka" на чолі з неймовірною Вікторією Антон. До студії разом з Вікторією завітає піаніст гурту Роберт Вінрьодер.
Ukrainian Perspectivе / Український ракурс
He situation is tense in the East of the country.
Another Ukrainian has been arrested in Belarus.
Anne Applebaum's new book, "Red Famine: Stalin’s War on Ukraine" has beTen presented in Kyiv.
Ukraine marks the 100th anniversary of the proclamation of the Ukrainian People's Republic
Ситуація на Сході залишається неспокійною.
У Білорусі заарештували ще одного українця.
Енн Еплбаум презентувала у Києві свою нову книгу "Червоний голод: війна Сталіна против України".
Україна відзначає 100-ту річницю створення УНР.
Blick in die Ukraine / Погляд в Україну
ATO-Raum: Lage bleibt weiter kompliziert.
In Weißrussland erklärt man „über überzeugende Beweise für Spionagetätigkeit“ des Journalisten Pawlo Scharojko.
Ukrainische Volksrepublik vor 100 Jahren ausgerufen.
Донбас: ситуація залишається складною.
У Білорусі заявляють про «переконливі докази шпигунської діяльності» затриманого українського журналіста Павла Шаройка.
100 років тому було проголошено Українську Народну Республіку.
Музичні твори
Про культурне дозвілля людей поважного віку - президент ГО "Культура і дозвілля" Анатолій Дем'янчук.
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
Новини
Наплічник, який не промокає. Усі речі, документи, гаджети сміливо ховайте у цей винахід українських розробників. Супер рюкзак зібрав на краундфандинговій платформі втричі більше початкової суми! Чим він вразив світ, і чому люди з різних країн вкладають гроші у його виготовлення? Розповідає автор ідеї, підприємець Олег Власенко.
Крим. Реалії
Що насправді стало причиною затримання в Сімферополі кримськотатарського активіста об'єднання «Кримська солідарність» Алімдара Белялова? Чи є можливість захистити себе від репресій в Криму? Гості ефіру: цивільний журналіст, учасник об'єднання «Кримська солідарність» Алімдар Бєлялов, кримський юрист Ліля Гемеджі, активіст «Кримської солідарності» Сервер Мустафаєв.
Дипломатичний конфлікт між Україною і Білоруссю. Розглянемо усі аспекти справи з дипломатом, 1-им українським послом, народним депутатом України 1-го скликання Володимиром Крижанівським.
Чи поважають українці поліцію? Громадську думку вивчаємо з експертом програми реформування правоохоронної та судової систем Українського інституту майбутнього Денисом Монастирським.
Україна - територія гідності і свободи. Про іспит для нашої Держави, коли суспільство продемонструвало свою європейськість та прагнення демократичних змін, говоритимемо у ранковому ефірі з безпосередніми учасниками подій.
Новини
Учасниця Революції Гідності Ірина Деревицька - про події на Майдані 2013 року.
Здобутки Євромайдану під кутом зору політичного експерта і безпосереднього учасника подій Дмитра Сіманського.
Чого прагнули жителі Запоріжжя, виходячи на майдан? Чи має підґрунтя думка, що частина запоріжців налаштовані проросійськи? Як змінилися настрої мешканців міста впродовж останніх років? А учасник Луганського Євромайдану розкаже про боротьбу за рідний край на сході України. На громадського активіста очікуємо у студії Сєверодонецька.
Бізнес-клас
Про стан фондового ринку країни та перспективи його розвитку та повноцінного функціонування - голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв.
Стратегія
Чи відповідає судова реформа в Україні європейським стандартам? Беруть участь: заступник голови правління Центру політико-правових реформ Роман Куйбіда, адвокат Маркіян Галабала.
Крим. Реалії
Новий завод автозапчастин в Україні.
Автобусний підрозділ Укрзалізниці.
Нове джерело енергії для електрокарів.
Зміни до правил дорожнього руху.
Ціни на пальне.
Найдешевше та найдорожче авто на ринку вживаних автомобілів.
Бандура і джаз. Нетрадиційне поєднання у творчості бандуриста-новатора, лауреата міжнародних конкурсів, соліста Одеської обласної філармонії і гостя Українського радіо Георгія Матвіїва.
Тиждень тому над Європою було виявлено радіоактивну хмару. Звідки вона з′явилася і чим небезпечна? Ці запитання адресуємо голові Всеукраїнської екологічної ліги Тетяні Тимочко.
В Україні констатували зменшення кількості безробітних. Аналізуємо статистичні данні з провідним експертом ринку праці Сергієм Марченком.
Україна має 130 тисяч пам’яток. Проте чинне регулювання не забезпечує захисту культурної спадщини і провокує численні корупційні зловживання. Докладніше - керівник сектору «Будівництво» Офісу ефективного регулювання Олена Шуляк.
Про восьмий конкурс молодих українських художників говоритимемо з однією з організаторів заходу, галеристкою Мариною Щербенко та володарем Гран-Прі конкурсу Михайлом Алексєєнком.
Історії життєвого успіху. Гість студії - письменник, публіцист Валентин Бадрак.
Твоя Свобода
"Червоний голод: Війна Сталіна проти України". Гість студії: американська журналістка, лауреат Пулітцерівської премії, автор книги «Червоний голод: Війна Сталіна проти України» Енн Епплбаум.
Інженерна справа, навчання і розробка проекту "Портативного душу". Гість студії - майбутній інженер-конструктор, студент Національного університету біоресурсів і природокористування України Владислав Савченко.
Чого прагнули жителі Запоріжжя, виходячи на майдан? Чи має підґрунтя думка, що частина запоріжців налаштовані проросійськи? Як змінилися настрої мешканців міста впродовж останніх років? А учасник Луганського Євромайдану розкаже про боротьбу за рідний край на сході України. На громадського активіста очікуємо у студії Сєверодонецька.
Останні події у так званій «ЛНР» у фокусі уваги кандидата політичних наук, корінного луганчанина Атона Глушка.
Чи отримає Україна найближчим часом летальну зброю? Це запитання адресуємо експерту з міжнародної безпеки Олексію Іжаку.
Новини
Десантно-штурмові та високомобільні війська. У чому різниця? Спробуємо з′ясувати з почесним головою Спілки офіцерів України В′ячеславом Білоусом.
У День Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції 2004-го та Революції Гідності 2013-го року у студії Українського радіо буде учасник тих подій, а також Революції на граніті 1990-го, Віце-прем’єр-міністр із гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко.
Новини
У День Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції 2004-го та Революції Гідності 2013-го року у студії Українського радіо буде учасник тих подій, а також Революції на граніті 1990-го, Віце-прем’єр-міністр із гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко.
Надвечір
Дипломатичний обмін. Україна вислала білоруського дипломата. Це крок у відповідь на оголошення персоною нон ґрата радника вітчизняного посольства в Білорусі Ігоря Скворцова.
Без європейської перспективи. Президент Білорусі Олександр Лукашенко відмовився від участі у саміті "Східного партнерства" 24-го листопада.
Україна відзначає День Гідності та Свободи. У Генеральній прокуратурі звітують про розслідування «справ Майдану».
Гроші і дороги. Генпрокуратура спільно з Нацполіцією проводять обшуки в комунальній корпорації «Київавтодор" за підозрою в розтраті 11 млн. гривень.
Додому. У Харкові з лікарні виписали ще одну постраждалу внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 18 жовтня - Оксану Євтеєву.
Скільки делегатів очікує Київ на перший Український жіночий конгрес, який відбуватиметься 22-23-го листопада? Про порядок денний форуму, теми і роль жінки у суспільно- політичному житті України, залучення представниць прекрасної статі до миротворчого процесу та сектору безпеки, подолання гендерних стереотипів говоритимемо з народним депутатом України, співголовою міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» Марією Іоновою.
Підліткова жорстокість. Випадки масового булінгу. Синдром жертви. «Білі ворони». Звідки вони беруться і як подолати таку «ворону» в собі? Відповіді на ці складні питання шукатимемо разом з психологом Анною Покровською.
Вечірня колисанка
Казка "Морський цирк".
Громадська хвиля
21 листопада 2013 розпочався Євромайдан, що завершився поваленням режиму Януковича. Згадуємо його перебіг із організаторкою в Донецьку Катериною Жемчужниковою.
Громадська хвиля
Приведено до присяги нового суддю Конституційного Суду України. Колишній суддя КС Віктор Шишкін розповів, яке порушення процедури було допущено і чим це загрожує даній інституції.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Святительське слово
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповідає про найбільші релігійні свята, цитує уривки зі святого Євангеліє від Іоанна, Матвія, Луки, Марка та коментує їх.
Оригінальна архітектура, адаптований до потреб дітей інтер’єр, надсучасне обладнання та засоби реабілітації і команда фахівців екстра-класу. Це Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю. Як втілюється в життя філософія цього закладу: «Разом: дитина-родина-фахівець-громада»?