Радіодетектив
Жорж Сіменон, "Тюрма".
Джаз-джем
Фрагмент концерту Тріо Станіслава Арабаджієва і співака Васіла Петрова на міжнародному джазовому фестивалі у Банско, який відбувся влітку 2016 року.
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів в щоденній програмі «Колос. Аграрний щоденник».
Овердрайв
Гучна година альтернативної музики. Для музикантів та про музикантів. Релізи, дебюти, прем'єри, історія року та багато іншого.
Концерт оркестру військово-повітряних сил США
Сьогодні. Ввечері
Які висновки для громад і політичних партій можна зробити за попередніми підсумками виборів на місцях? Які сили отримали більшість? Чи підтримана реформа самоврядування та чи вплине це на якість керівництва? Таке коло питань буде у фокусі уваги експерта Комітету виборців України Дениса Рибачка.
Про впровадження електронної оплати - голова Ради асоціації "Телекомунікаційна палата України" Тетяна Попова.
Надвечір
Вбивство депутата. У Сєверодонецьку на Лугащині вбито депутата міськради Сергія Самарського . Які версії у слідства…
Рюкзаки є, а електронних браслетів немає. Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник відзвітував перед депутатами.
Чотири вимоги для України або що треба зробити для отримання наступного траншу МВФ.
Торги конфіскованим майном. Придбати авто зможе будь-хто через систему електронних торгів арештованим майном.
Міністерство фінансів ініціює підвищення акцизів на тютюнові вироби. Чи призведе це до зростання вартості цигарок і чи почнуть люди їх менше купувати.
Відсьогодні у світі розпочався продаж iPhone Ікс.
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Осінь багата на мистецькі події. У студії Українського радіо – видатна скрипалька Мирослава Которович.
Сербія погрожує розірвати дипломатичні відносини з Україною. Що призвело до таких заяв, запитаємо в президента Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень Ірини Верещук.
Сьогодні свій день народження святкує відома українська письменниця Ірен Роздобудько. Тож запросимо її до розмови.
До 1 грудня всі школи повинні оприлюднити, звідки беруть гроші і куди витрачають. Бере участь експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба.
Сьогодні. Вдень
Українські майстрині творять справжні дива. Як їм це вдається, запитаємо в художниці-керамістки, галеристки Олесі Дворак-Галік та художниці Наталії Борисенко.
Бере участь президент Всеукраїнської федерації "Спас" Олександр Притула.
Війна і мир
Інформаційна небезпека. Заборона російських інтернет-ресурсів. Бере участь експерт з гібридних загроз Українського кризового медіа-центру Любов Цибульська.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Вегетаріанство. Модна забаганка чи здоровий спосіб життя? Чи можна дітям дотримуватися такого виду харчування? Чи не шкодить здоров′ю відмова від продуктів тваринного походження? Запитаємо про це в вегетаріанця Олександра Нікіфоренка та дієтолога Катерини Пашко.
Донбас. UA
Про стандарти журналістики в умовах війни. Чи замовчується тема українського Донбасу, зокрема в регіональних і національних ЗМІ. Які штампи і стереотипи щодо переселенців із Донбасу часто використовують українські журналісти. Бере участь виконавчий директор Інституту демократії імені Пилипа Орлика Світлана Єременко.
Крим. Реалії
Про головні події тижня в окупованому Криму.
Про фестивалі сучасної тілесності та кінних бойових мистецтв.
Про позов кримських татар до Європейського суду та можливі наслідки і висновки цих позовів.
Про дискримінацію в школах.
Про Україну та її сусідів. Аналіз останніх заяв і скандалів.
Про проблеми з опаленням в Одесі.
Про акцію "День у темряві", про життя людей з інвалідністю в міському просторі та наскільки їм легко пересуватися і перебувати в ньому.
Як Олександр Бабін, експерт з оцінки деревини, перебрався жити до села, заснував козину ферму і залучив до роботи у ній всю родину. До речі, ферма так і називається: "Бабині кози".
Як стати аніматором? Чому популярна ця професія і кому вона під силу? Беруть участь: аніматори одного зі столичних івент-агентств Дмитро Щербак і Алла Любак, директор івент-агенції "Мрії здійснюються з нами" Ірина Деревинська.
З учасниками програми говоритимемо про будні військових. А ще познайомимо вас із «Краматорськими бджілками» - волонтерами, які активно працюють на Донеччині. І звичайно ж, традиційна «Польова пошта».
З учасниками програми говоритимемо про будні військових. А ще познайомимо вас із «Краматорськими бджілками» - волонтерами, які активно працюють на Донеччині. І звичайно ж, традиційна «Польова пошта».
Про нові акції до Дня української писемності розкаже у прямому ефірі одна із організаторів «Мовомарафону» та ініціативи «Переходь на українську» Ярина Чорногуз.
Про нові акції до Дня української писемності розкаже у прямому ефірі одна із організаторів «Мовомарафону» та ініціативи «Переходь на українську» Ярина Чорногуз.
Вона - Народний Герой України. А бійці, побратими, називають її мамою. Цим все сказано: неймовірного серця людина. Мама Пісків і не лише… два з половиною роки Євдокія Попович, лікар з Івано-Франківщини на війні… Або просто - Степанівна.
Про основні активності в мережі, світі та Україні.
"Я не купую Рошен". На кого розраховані подібні акції.
Як працює фабрика ботів з російським корінням.
Про Всеукраїнський тренінговий флешмоб із самооборони "Захисти себе" в Чернігові. Про розвиток цього флешмобу та його учасників.
Про флешмоби до Дня української писемності.
Новації медичної реформи: як обрати свого сімейного лікаря і скільки коштуватимуть медпослуги.
Монетизація субсидій буде завершена до 15 листопада.
Освітянська реформа. До 1 грудня всі школи повинні оприлюднити, звідки беруть гроші і куди витрачають.
У держзакупівлях виявлено понад дві з половиною тисячі порушень.
"Укрзалізниця" пустить вагони-трансформери до Запоріжжя.
Код досвіду
За освітою театрознавець, вона ще студенткою розпочала мистецьку кар’єру у Молодому театрі, працювала на телебаченні, у театрі ім. Івана Франка. А у 2016-му заснувала власний «Дикий театр». Ярослава Кравченко поділилася кодом свого професійного досвіду.
Первинний код
Видатний український кардіохірург Мирослав Шекета - про свого батька, січового стрільця Михайла Шекету.
Кримський. Пармезан
Про головні події тижня в окупованому Криму.
Згадаємо події «листопадового чину», які відбулися осінніми днями 1918-го у Львові. Поговоримо про винахід, без якого важко уявити сучасну медицину - електрокардіограф. А ще у фокусі уваги будуть собаки – неймовірно віддані тварини.
20 хвилин з В.Яворівським
За листами радіослухачів.
Вибір. Як обрати сімейного лікаря? МОЗ на своєму сайті оприлюднило покрокову інструкцію. Медреформа передбачає, що вибір має бути закріплений підписанням декларації між лікарем і пацієнтом.
Гроші. Нацбанк, що досі залишається без голови, пояснює причини знецінення гривні. Поміж тим вже два місяці банки здійснюють фінмоніторинг за євростандартом, що вимагає підтвердження доходів. Чи відкривають українці джерела своїх статків?
Не до дипломатії. Антитерористичний і контррозвідувальний режим посилено. Вбивство Окуєвої. Нова хвиля звинувачень на адресу російських спецслужб. Чи стане росіянам важче потрапити в Україну? І чи заборонять вітчизняним посадовцям їздити в гості до агресора?
«Рюкзаки Авакова». Антикорупційна справа чи політична розбірка? Після гучного затримання сина міністра суд відпустив його під особисте зобов'язання. Знову резонанс без результату?
Вірю і знаю
Про молитовно-літургійне життя церкви, повчальні притчі з Євангеліє, які радять не забувати Бога - втілення життя, добра, любові, краси, закликають людину протистояти злу, жорстокості, насильству.
Як Олександр Бабін, експерт з оцінки деревини, перебрався жити до села, заснував козину ферму і залучив до роботи у ній всю родину. До речі, ферма так і називається: "Бабині кози".
Вечірня колисанка
Казка «Кирило кожум'яка».
Громадська хвиля
Про вплив корупції на економіку України - кандидат економічних наук, директор Інституту соціально-економічної трансформації Ілля Несходовський та менеджер антикорупційної групи РПР Антон Марчук.
Чи зможе Україна коли-небудь відмовитися від кредитів МВФ, як це зробила Польща в зв'язку з гарним станом економіки, і що для цього нам потрібно зробити? Бере участь екс-заступник голови НБУ Олександр Савченко.
Громадська хвиля
Юрист Кирило Легких - про те, як врегульована українським законодавством процедура вручення повісток про призов та чи законними є нічні облави на призовників.
«Два століття — Одна війна» — виставка, яка змушує переосмислити історію. Беруть участь: керівник кампанії «Два століття — Одна війна» Іван Брацюнь та співавтор проекту, історик Дмитро Жмайло.
Висвітлення спортивних подій, які відбулися впродовж дня в Україні та світі. Інформація про розвиток фізкультури та спорту, інтерв’ю зі спортсменами та тренерами.
Дівчина, з котрою Тарас вчився в одній із Луганських шкіл, на своїй сторінці у соцмережі написала: «Справжній герой … Це гордість нашої школи, це чоловік та захисник України» - влучно!!! Просто Тарас Симоненко зростав українцем в зросійщеному, однак улюбленому Луганську. Ясноокий, усміхнений Тарас по духу воїн, захисник. Наразі він… підполковник міліції, в карному розшуку на Луганщині.
Згодом
Які наслідки заборони в Україні російських соціальних мереж? Як впродовж останніх місяців живе без них наша інтернет-спільнота? Чи захистило це нас від ворожої пропаганди?