Мобільний додаток

Права людини - понад усе

Права людини - понад усе

Свого часу одним із гасел Майдану 2013 року стала теза "Права людини - понад усе".

Сьогодні програма "Права людини - понад усе" допомагає краще розуміти культуру спільного життя.

Програма має просвітницький характер, але тримає у фокусі й актуальні новини, аби продемонструвати, що права людини пов’язані з щоденним життям, а не є відірваними від нього. Тема захисту прав людини подається на конкретних життєвих прикладах. Герої передачі - реальні люди, котрі на власному досвіді переживають проблеми українського правозахисту, а також ті, хто приймають рішення у виконавчій або законодавчій владі. Слухачі та слухачки цієї програми - це ті, хто хотіли би більше дізнатися про права людини, стати більш чутливими до цієї теми, аби мимоволі через незнання не ображати інших людей. Також ця програма може допомогти налагодити діалог із друзями та рідними.

Минулі передачі

 • 15.01.2021 16:10:00
  - Перший канал

  Україна проти Росії: перше рішення ЄСПЛ у резонансній справі./ Соцмережі заблокували Дональда Трампа: чи є це проявом цензури та обмеження свободи слова? Обговорюємо правозахисний аспект резонансної новини.

 • 15.01.2021 16:10:00
  - Культура

  Якщо соцмережі заблокували Дональда Трампа - то чи є це проявом цензури та обмеження свободи слова? Обговорюємо правозахисний аспект резонансної новини

 • 08.01.2021 16:10:00
  - Перший канал

  Чи дійсно суди під час процесу розлучення завжди надають перевагу жінкам, залишаючи дітей саме з матерями? Про цей та інші поширені стереотипи говоримо з Христиною Кіт, головою асоціації жінок-юристок.

 • 08.01.2021 16:10:00
  - Культура

  Чи дійсно суди під час процесу розлучення завжди надають перевагу жінкам, залишаючи дітей саме з матерями? Про цей та інші поширені стереотипи говоримо з Христиною Кіт, головою асоціації жінок-юристок ЮрФем"

Передачі з архіву