war

Третій канал "Культура"

Радіо Культура – єдина українська радіостанція, що висвітлює лише культурну тематику, пропонує аудиторії високоякісний різножанровий контент культурно-мистецького спрямування. Має загальнонаціональне покриття, мовить не лише у ФМ-діапазоні, але й у середньохвильовому діапазоні, у дротовій мережі, на супутнику та через Інтернет (сайт ukr.radio, сторінка Радіо Культура у Facebook, мобільний додаток suspilne.radio).

Основа контенту Радіо Культура – щоденні розмовні культурно-мистецькі та науково-популярні передачі. Також Радіо Культура – єдина радіостанція, де звучить саме класична музика. Ми приділяємо багато уваги світовій класиці, зокрема українській – і композиторам, і всесвітньо відомим виконавцям. Увазі слухачів представлені радіопередачі унікальних жанрів – радіодрама, художні й документальні радіофільми. Радіо Культура працює з низкою унікальних форматів: створює радіодраму, радіодокументалістику, організовує виїзні студії з визначних культурних подій.

Радіо Культура також є суб’єктом культурної дипломатії, оскільки завдяки взаємодії з Європейською мовною спілкою провадить трансляції знакових музичних подій світу, а також надає закордонним радіомовникам знакові записи з Художнього фонду Українського радіо, зокрема у виконанні художніх колективів Українського радіо.