Мобільний додаток

Доля євробляхерів. Штрафи чи чергові поступки від уряду?

16.01.2020 р., 15:00

Про ситуацію з власниками автівок на європейських номерах, процедуру розмитнення та штрафи в ефірі Українського радіо розповідають експерт з транспортних питань В’ячеслав Коновалов, юрист Юрій Прохода співзасновник громадської організації «Авто Євро Сила» Олександр Чернявський.

Із 1 січня 2020 року автомобілі на єврономерах офіційно опинилися поза законом і тепер власникам таких автівок мали б загрожувати штрафи до 170 тисяч гривень або конфіскація. У грудні минулого року з’явилася інформація, що МВС та громадська організація "Авто Євро Сила" досягли компромісу у питаннях розмитнення авто, і до ухвалення нових законів поліція не стягуватиме штрафи.

Про ситуацію з розмитненням автівок на єврономерах розповідає В’ячеслав Коновалов: "Від розмитнення 200 тисяч автівок бюджет отримав 8 мільярдів гривень. Як мінімум тисяч сто машин ще нерозмитнені, ховаються по гаражах і чекають, що буде чергова амністія. Відбуваються акції протесту. Проблема в тому, що потрібно вивести на чисту воду як одну сторону, так й іншу. Авто Євро Сила заявляла, що в них 1,5 мільйони активних учасників, які вимагатимуть  відставку уряду. Проте на акції протесту вийшло лише 2-3 тисячі автовласників. Натомість уряд прагне легалізувати ці автівки, однак створив таку схему, на перший погляд прозору, проте з цілим кластером тіньовиків, які підроблювали документи, пришвидшували оформлення тощо. Тобто створив нішу для заробітку своїх людей".

Що робити пільговим категоріям населення, які не мають змоги розмитнити авто за такими високими ставками та чи може Україна перейняти досвід європейських країн у цьому питанні пояснює Юрій Прохода. "Закон не передбачає зменшення ставок для розмитнення, незалежно від матеріального становища власника. Більше того митниця на практиці збільшує суму цих платежів, штучно завищуючи вартість автомобіля. В Україні немає альтернативи. Натомість до прикладу в Німеччині лізинговий автомобіль коштує десь до 10 відсотків доходу громадянина. 200 євро на місяць і людина їздить на новому авто. Якби в Україні таке запровадили, то кожен міг би за 1000-1500 гривень на місяць дозволити собі новий автомобіль на гарантії і взагалі не думати про всі ці ставки і розмитнення", –зазначає експерт.

Олександр Чернявський зауважує, що існує два законопроекти щодо розмитнення авто. Один з них вже направлено на розгляд до профільного комітету Верховної Ради. "За півроку ми зможемо взагалі забути про єврономери і ми зможемо мати нові лояльні умови розмитнення, так як це є в країнах Європи. Ще існує законопроект про пільги для  незахищених верств населення на розмитнення авто. В Україні є велика соціальна несправедливість. Вона пов’язана з тим, що люди мають найнижчі доходи в Європі, а сплачувати податки за автомобілі мають в розмірі, який втричі перевищує вартість авто. Слід змінити законодавство і створити рівні умови для всіх", – зазначає експерт. 

Фото 5 канал

Доля євробляхерів. Штрафи чи чергові поступки від уряду?

Новини по темі