Мобільний додаток

Мер Києва у Франкфурті похвалився запровадженням новітніх технологій

9.11.2017 р., 20:32

Мер Києва Віталій Кличко виступив на Дні німецької економіки, який відбувся в 9 листопада у Франкфурті-на-Майні.

У великому заході беруть участь керівники великих німецьких компаній та фірм, представники влади різних рівнів, передає Укрінформ.

На економічному форумі обговорювали актуальні проблеми та подальший розвиток економіки і технологій як Німеччини, так і Європи загалом. Україну та її столицю представляли як партнера Європи, зазначили у прес-службі мера Києва.

"Ми вдячні всім друзям України за підтримку нашої держави, за допомогу, за визнання Києва надійним партнером. Та сподіваємось на подальшу успішну співпрацю і втілення нових проектів, які допоможуть зробити наше місто ще більш привабливим, комфортним і сучасним", - сказав у своєму виступі на форумі Віталій Кличко. Він зазначив, що Україна складно і повільно, але рухається шляхом реформ, а всі зміни та перетворення починаються зі столиці.

Мер Києва розповів про досягнення і зміни, які відбулися в столиці за останніх три роки: про побудову прозорої і відкритої системи управління містом, запровадження технологічної системи "Kyiv Smart City", зростання міського бюджету і інвестицій у місто, темпи ремонту доріг, оновлення комунального транспорту, будівництво дитсадків і шкіл.

"І на одне з головних місць для українців сьогодні вийшла безпека, бо багато намагань дестабілізувати ситуацію в Україні, посіяти страх і паніку серед людей. Одним із ключових напрямків, який ми розвиваємо в Києві задля безпеки і дотримання порядку, є відеоспостереження. Ми використовуємо найновіші технології. І встановлюємо зараз у Києві інтелектуальні камери, які можуть розпізнавати обличчя людей і номери автівок. Ми вже встановили понад 4 тисячі таких відеокамер, до кінця року встановимо ще 2 тисячі, а наступного – ще 4 тисячі", - наголосив київський міський голова. Також у Києві створили дата-центр, куди стікається вся інформація з цих відеокамер для подальшої обробки даних. І ними користується поліція, правоохоронні органи, додав мер.

"З проектів, які ми втілили, і якими я пишаюся як мер Києва – це і реконструкція Київського велотреку, який повернули місту, бо його хотіли забудувати. І створення найгарнішого парку міста – "Наталка". Ми також розпочали реконструкцію столичного зоопарку, щоби він відповідав найвищим європейським і світовим критеріям", - сказав Віталій Кличко. І додав, що сьогодні Київ також залучає і заохочує інвесторів до втілення великих проектів з розбудови туристичної інфраструктури. Це будівництво канатної дороги, оновлення фунікулеру, створення великого парку розваг (українського Діснейленду) у Гідропарку та інші.

10 листопада в німецькому місті Вольфсбург Віталій Кличко візьме участь у конференції федеральних міністрів транспорту Німеччини, де, зокрема, обговорить з фахівцями питання добудови Подільсько-Воскресенського мосту в Києві.

Мер Києва у Франкфурті похвалився запровадженням новітніх технологій

Новини по темі