Мобілізація іде складно, але не катастрофічно. ТЦК набирають людей постійно — Данілов

Мобілізація іде складно, але не катастрофічно. ТЦК набирають людей постійно — Данілов

Мобілізація в Україні відбувається складно, але ситуація не є катастрофічною. Територіальні центри комплектування постійно набирають людей, констатував в ефірі Українського Радіо секретар РНБО Олексій Данілов. Він також зазначив, кого потрібно сьогодні набирати до лав ЗСУ — це прерогатива військових.

0:00 0:00
10
1x

Секретар РНБО Олексій Данілов. Фото: УНІАН

"На початку війни була велика хвиля людей, які пліч-о-пліч стали на захист нашої країни. Пройшло вже понад 618 днів після початку цієї війни, і процес іде. Ми жодного дня не зупиняли процес мобілізації наших громадян. У нас є центри комплектації, де працюють військові люди, які безпосередньо підпорядковані військовим. Вони призивають стільки людей для виконання обов'язків, скільки вважають за потрібне. Звичайно, питання складне, але це не значить, що воно настільки катастрофічне, що треба кричати "караул, все пропало", — зазначив Олексій Данілов.

Секретар РНБО додає: "Зараз люди, які приходять в центри комплектації, проходять медичну комісію. Після цього, якщо військові вважають, що така людина потрібна для армії, для захисту сил безпеки і оборони, обов'язково відбувається процес навчання. Тобто це вже налагоджена система. Це процес, який постійно рухається вперед".

Щодо того, хто сьогодні потрібен армії, то, за словами Данілова, "війна починає набирати інших обертів і переходить більше в інтелектуальну компоненту. Тож що стосується тих чи інших видів Збройних сил, це прерогатива військових, кого їм потрібно сьогодні набирати".