Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Аня Данько

Аня Данько

Закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», факультет журналістики.

Створювала та вела програми  «На вістрі тижня», «Алло, лікарю», «Ранок» і «Книжкова біржа».

Має хобі – читання, байдикування,  поїдання солодощів та мандри.

Минулі передачі

 • 14.08.2017 11:06:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Пінк флоїд похвалив Путіна. Чи вплине це на фанатів? Кавуни великі й маленькі. Визначили, обміряли і нагородили. Дізнайтеся про рекордсменів країни. ЛГБТ парад в Одесі. Чи відзначився, що побачили. Незрячий на Житомирщині сконструював трактор. Надможливі можливості людей з обмеженими можливостями.

 • 14.08.2017 10:06:00
  - Промінь
  Ведучі:

  200 бойовиків перейшли на іншу сторону за програмою тебе чекають вдома. Чи велика ця цифра і що тепер вони робитимуть в Україні? Недостовірна декларація Готарєвої. Що приховала екс голова нацбанку і що їй за це буде? У білому домі вперше за 70 років ремонт, а як часто ремонтують кабінети українські чиновники і скільки це коштує? У спеку без кондиціонера. Про які свої права у потягах ми не знаємо, як отримати компенсацію і куди звертатися?

 • 14.08.2017 09:06:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Актуальні теми, про які говорять. Саме їх пропонують на розгляд слухачам та аналітикам журналісти програми На свіжу голову. Актуально. Фахово і доступно , адже для нас немає темних сторін..

 • 10.08.2017 11:06:01
  - Промінь
  Ведучі:

  У Києві ремонтують громадські туалети. Але чи достатньо їх, аби перехожі не шукали кущі? Українські букові ліси отримали світове визнання. Чи вбереже це їх від вирубування?. Високі бали - "коту під хвіст": чому десятки абітурієнтів, які блискуче склали ЗНО так і не отримають студентських квитків? "Непримітивний" примітивізм: цілий бульвар у столиці хочуть оформити у стилі незабутньої Марії Примаченко. Навіть, підзенмий перехід стане частиною "Музею просто неба".

 • 10.08.2017 10:06:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Розкрадена стіна. Хто вкрав гроші з будівництва стіни на кордоні з РФ і чи будуть покарані винні. По сім картку - з паспортом. Для чого потрібно реєструвати всіх абонентів мобільного звязку? Бальчун у відставці. Чим Україна допекла полякові? І яка тепер доля укрзалізниці? "Лежачим" страйком по байдужості: як велосипедисти у Дніпрі намагалися привернути увагу до проблем смертей кермувальників двоколісних на дорогах.

 • 07.08.2017 11:06:00
  - Промінь

  Відомий український музикант помер на сцені під час гастролей в Естонії У Берліні через нацистські жарти затримали двох китайців. Україна просить покарати соліта групи Scooter через його незаконне відвідування Криму. Вкл. музичний продюсер Богдан Уцеха. В Україні з"явилась вулиця Енді Воргола.

 • 07.08.2017 10:06:00
  - Промінь

  Порошенко на літаку. Замах на Навального. Реальність небезпеки чи піар? Рейтинг прибуткових банків. Кому можемо довірити гроші? Українська контрабанда. Хто і як ввозить? ВКЛ. Охріменко Олександр Андрійович, економіст, президент Українського аналітичного центру.

 • 07.08.2017 09:06:00
  - Промінь

  Актуальні теми, про які говорять. Саме їх пропонують на розгляд слухачам та аналітикам журналісти програми На свіжу голову. Актуально. Фахово і доступно , адже для нас немає темних сторін..

 • 03.08.2017 11:06:01
  - Промінь

  11.00 Перший у світі безпілотний трамвай уже курсує в Китаї. Коли ж Україна доживе до таких технологій? Поговоримо про те, чим ми можемо пишатися: Українські школярі вибороли чотири нагороди на Міжнародній біологічній олімпіаді. А до того був тріумф (3 золоті, 6 срібних та 5 бронзових медалей) наших вундеркіндів на трьох міжнародних учнівських олімпіадах з хімії, математики і фізики. І про те, чим пишатися не варто: Насамкінець - поміркуємо, на які жертви ми з вами готові піти, аби рідна чи близька людина не почувалася обділеною.

 • 03.08.2017 10:06:00
  - Промінь

  10.00 Путін "мітить" територію: до роковин нападу Росії на Грузію господар кремля планує відвідати самопроголошену Абхазію. Самоствердження у місцях бойової слави чи новий меседж "ватникам"? "Межигір"я" повернули державі. Тепер юридично. Яка доля чекає на резиденцію президента-утікача і чи не виношує хтось планів нової "прихватизації" доглянутих угідь? Антикорупціонери "під ковпаком": Податківці всерйоз взялися за керівників громадської організації "Центр протидії корупції". А керівника Центру в екстреному порядку поставили на військовий облік. "Великий льодовиковий період" для столичних паркувальників. Вони - поза законом А чи згодні ви з тим, що це наведе лад на вулицях столиці.