Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Аня Данько

Аня Данько

Закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», факультет журналістики.

Створювала та вела програми  «На вістрі тижня», «Алло, лікарю», «Ранок» і «Книжкова біржа».

Має хобі – читання, байдикування,  поїдання солодощів та мандри.

Минулі передачі

 • 09.06.2018 13:04:26
  - Промінь
  Ведучі:

  Зв"язки вирішують все! І для налагодження контактів, які допоможуть вести бізнес, просунутися по кар"єрним сходам чи просто будуть корисними, є ціла наука - мистецтво нетворкінгу. Нетворкінг - це процес налагоджування професійних та особистих зв"язків, для майбутньої співпраці, партнерства, вирішення різних питань. У суботу Катерина Криворученко Спеціаліст експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна розкаже про те, як правильно презентувати себе, де шукати потрібні контакти і що робити, аби ці контакти потім працювали на вас. Цієї суботи ви заведете корисний контакт, включивши радіо Промінь чи дивлячись трансляцію на сторінці програми у фб.

 • 02.06.2018 13:03:40
  - Промінь
  Ведучі:

  Свекруха та невістка:любити не можна ненавидіти? Чи справді конфлікт між двома жінками неминучий? Яка роль чоловіка у ньому? Чим має поступитися кожен, аби знайти спільну мову і чи правда, що погані невістки стають гарними свекрухами. У програмі Особисто ви почуєте історію героїні, яка вже була і в ролі невістки, а тепер - у ролі свекрухи, дізнаєтеся який день українці виділяли для походу невістки у шинок з подругами та яке головне правило треба запамятати, аби знайти спільну мову з свекрухою. А про це розповість психолог Наталія Хмелько.

 • 26.05.2018 13:04:14
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу поговоримо про кольоретерапію. Чи знаєте ви, що наше око може розрізняти лише три основних кольори: червоний, синій та зелений. Все інше - це суміш цих кольорів. Учені вже давно довели, що різні кольори по-різному впливають на людину. Тобто емоції від кожного кольору можуть коригувати наш емоційний та навіть фізичний стан. І вже не одне десятиліття практикується кольоротерапія. Як ми реагуємо на кольори, як вони впливають на нас, коли ми потребуємо кольоротерапії і які кольори можуть нам нашкодити - про це розповість психолог, кольоротерапевт Наталія Соколова. Професорка, художниця-графік та  дизайнерка Світлана Прищенко пояснить які кольори найчастіше українці використовують у побуті, а які у мистецтві, як вони впливають на нас та які кольори українці не люблять. А стиліст Катерина Філіпенко порадить як вам вибрати ваш колір у гардеробі, який зробить вас неповторними.