Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Аня Данько

Аня Данько

Закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», факультет журналістики.

Створювала та вела програми  «На вістрі тижня», «Алло, лікарю», «Ранок» і «Книжкова біржа».

Має хобі – читання, байдикування,  поїдання солодощів та мандри.

Минулі передачі

 • 21.04.2018 13:05:04
  - Промінь
  Ведучі:

  Поговоримо про наші слабкості, які, якщо їх не контролювати, перетворюють нас у залежних людей. Чи можна розпізнати залежність від чогось ще до того, як вона повністю заволодіє свідомістю та тілом людини? Що таке сексуальна залежність і чому в зоні ризику може бути кожен? Чому сучасні залежності, такі як ігроманія, інтернет залежність набагато небезпечніші від фізичних, таких як тютюнопопаління. Та які ще спокуси сучасного світу  втягують нас у свою залежність. Хочете перевірити, чи є залежність від чогось у вас - слухайте програму Особисто з Анною Данько на радіо промінь у суботу, дивіться на сторінці у ФБ Особисто з Анною Данько. А допоможе розібратися - член київської спілки психотерапевтів, психотерапевт Анна Марнауз.

 • 14.04.2018 13:03:21
  - Промінь
  Ведучі:

  Ви шукаєте роботу, відсилаєте резюме і вас запрошують на співбесіду. Це - найважливіший момент у всій історії із працевлаштування. Адже тут, окрім суто статистичних даних, які ви вказали у резюме, на перший план виходите саме ви. Ми розкажемо вам про те, як поводити себе на співбесіді, аби вас стовідсотково взяли на роботу. Що заборонено робити на ній, одяг якого кольору одягнути і чого ні в якому разі не можна розповідати під час співбесіди. Такими секретами поділиться вдало Катерина Криворученко- Спеціаліст експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна.

 • 07.04.2018 13:03:04
  - Промінь
  Ведучі:

  Цієї суботи у програмі Особисто на радіо Промінь буде емоційно. Будемо розбиратися у - наших емоціях. Як вони керують нашим життям. Чому більшість помилок ми робимо, піддавшись емоціям? Чи можна ними управляти і які хвороби отримуємо ми після придушення своїх емоцій. Гість програми - психолог Олеся Самишкіна.

 • 31.03.2018 13:04:35
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу особисто поговоримо про самотність. Правда ж, кожен з нас хоч раз в житті переживав це. Дехто - постійно відчуває себе самотнім, а хтось - просто прагне усамітнитися. У чому причини нашої самотності? Чому самотні люди – ледарі? Чому ми самотні навіть одружені? Як хвороба альцгеймера переслідує самотніх і чи реально бути не самотнім?

 • 24.03.2018 13:03:03
  - Промінь
  Ведучі:

  Сьогодні ми не можемо дати однозначної відповіді - то що ж таке кохання, чи існує воно, чи є взаємнге кохання? Чи не підміняємо ми словами кохання - симпатію. Чи буває кохання взаємним? Чому не можна кохати вічно і як політика, релігія та оточення впливає на наше розуміння кохання. У суботу у програмі Особисто з Анною Данько ми, разом з філософом Олександром Кривоносовим знімемо всі нашарування із кохання і розберемося - чи справді воно існує. Ми відкриємо найбільший обман людства і доведемо, як, хто і коли змінював наше уявлення про це почуття.

 • 17.03.2018 13:05:13
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу на радіо Промінь опівдні наступить спеконте літо. Адже говорити ми будемо про пристрасті, насолоду і задовлення від сексу. Ми розкажемо те, чого жінки самі про себе не знають. А чоловікам - варто поставити нагадування. аби не пропустити - тут будть таємниці, які доведуть вашу жінку до оргазму. Тож все про те, як жінці отримати задоволенення, - у програмі Особисто, дуже сосбисто з Анною Данько. А розповість про це - психолог-сексолог Оксана Єфремова.

 • 10.03.2018 13:03:10
  - Промінь
  Ведучі:

  Визначитися, вибрати собі професію, досягати своєї мети, бути успішним і йти до своєї цілі... Саме так говорять нам батьки, вчителі, коучі і всі-всі-всі інші. Йти, йти і не зупинятися. Однак багато хто так і залишається стояти на місці розгубленим і спантеличеним, адже не розуміє - чого він хоче. А ще більше тих, то все життя женеться за чимось, що потім виявляється йому самому не потрібне. А просто тому, що свого часу ці люди не зрозуміли - чого хочуть від життя. Ким хочуть бути, як хочуть жити, кого хочуть бачити поряд з собою. І, головне, щоб це були не мрії батьків, друзів чи картинки з реклами, а – їхні, власні.- І у суботу Особисто з Анною Данько ми поговоримо про те, про що й ви самі не часто зізнаєтеся - про вас справжнього і ваші бажання. Ми навчимо вас зрозуміти ваші справжні почуття і бажання, покажемо ваші хибні і правильні дороги. А, головне. Спробуємо разом з вами дізнатися - про ваше призначення у житті. Про це розкажуть Дарина ЧУПАЙЛЕНКО - автор Студії "COACH FOOD" та Ольга КИЯН.

 • 03.03.2018 13:04:26
  - Промінь
  Ведучі:

  Власне про стосунки і поговоримо. Про руйнівні стосунки. Що робити, коли навіть з коханою людиною ви не почуваєтеся щасливими. А пригніченими. Як зрозуміти, що стосунки бещзнадійні і шкідливі. Як сказати про це партнеру? Чому такі стосунки розірвати найважче і що буде, якщо руйнівні стосунки триватимуть? Про все це Особисто з Анною Данько розповість психотерапевт Кирило Зінько.

 • 24.02.2018 13:06:46
  - Промінь
  Ведучі:

  Гардероб згідно віку: що варто змінити у 20, 30 чи 40 років. Як виглядати модно і відповідно? Відповідно місця, часу і, головне, віку. Як створити гардероб, щоб він був актуальним і через 10 років. І чи це можливо? Що вже зараз варто викинути у смітник історії, а що - прикрашатиме вас роками. Про це розповість імідж-стиліст Катерина Філіпенко.