Обирай пісні. Визначай переможця

Сніжана Старовицька

Сніжана Старовицька

Українська журналістка, культурологиня, авторка і ведуча радіопроєкту "Королі і Капуста" на Першому каналі Українського радіо. Почала співпрацю з UA: Суспільне радіо у 2019 році, створивши програму "Парфумерна колекція" та спецпроєкт "Блакитна кров" — про європейську аристократію, пов’язану з Україною. Життя сучасних європейських королівських родин та еліт досліджує більше 10 років і вбачає в інституті монархії не декоративну інституцію, а символ, до якого суспільство продовжує звертатися у складні часи, та який приносить мільярди у економіку королівств. Вважає, що Україна була невід’ємною частиною загальноєвропейського культурного контексту завдяки зв’язкам своєї шляхти з більшістю королівських дворів. Відкидає стереотипи радянської і пострадянської історії про українців як народ, позбавлений благородства і високої культури.     

Працювала у провідних українських ЗМІ, зокрема в київському бюро Radio Free Europe/Radio Liberty. 

Колекціонує рідкісні та старовинні парфуми, з дитинства займається класичним балетом, активно вивчає нідерландську мову та захоплюється мистецтвом доби Північного Відродження. 

 

Наступні передачі

  • 04.12.2021 11:07:00
    - Перший канал

    Основи гастрономічної дипломатії. Як зашифрувати у стравах політичне послання? Говоримо з автором книги "Дипломатична кухня" Надзвичайним та Повноважним послом України Олександром Сліпченком.

Минулі передачі