Мобільний додаток

Олена Бадюк

Олена Бадюк

Ведуча програми "В мережі".

 

Має дві вищі освіти – з журналістики та фінансів. Розпочала свою роботу в ЗМІ у 2011 році як випускова редакторка навчального проекту "Телеакадемія" в Національній телекомпанії України, де працювала 5 років. У 2014 році була також продюсеркою інформаційних англомовних телемарафонів United Country, які виходили на каналі іномовлення Перший Ukraine.

 

У 2015 році як керівник відділу освітніх програм НТКУ працювала над створенням і серійним виробництвом програми "Суспільний університет". Того ж року долучилася до команди Громадського радіо.

 

Нині – ведуча програми  "В мережі" на Українському радіо, "Важливо Про" на ТРК "Чорноморській" та "Київ-Донбас" на Громадському радіо.

 

Вільно володіє українською, російською, постійно вдосконалює англійську та має базові знання з арабської мови.

Наступні передачі

 • 26.01.2019 15:07:00
  - Перший канал
  Ведучі:

  Це програма про тих і для тих, хто «живе» в соціальних мережах. Побудована програма за принципом рубрикації. В ній оглядаються флеш-моби, які започатковуються в мережі, дискусії, які відбуваються в мережі, популярні матеріалі. які публікуються в мережі, спільноти, які присутні в мережі. В кожній програмі знайомство і спілкування з одним із героїв мережі - «лайкменом» - людиною, дописи якої збирають найбільше лайків.

Минулі передачі

 • 19.01.2019 15:07:03
  - Перший канал
  Ведучі:

  Результати інтернет-конкурсу #листівказсела презентує експертка зі сталого сільського розвитку Центру екологічних ініціатив “Екодія” Анна Даниляк.

  Яким пам'ятають Живий ланцюг Соборності його учасники? Говоримо з ініціаторкою флешмобу спогадів #ланцюгзлуки1990 співробітницею Українського інституту національної пам′яті Наталією Позняк-Хоменко.

 • 12.01.2019 15:07:00
  - Перший канал
  Ведучі:

  На яких інтернет-ресурсах можна відстежувати новини про науково-технічні цікавинки? Про це йтиметься у розмові з науковцем і блогером Антоном Сененком.

  Про акцію #ВечірРіздвянихВасилів розповість Наталка Позняк-Хоменко, представниця Українського інституту національної пам”яті.

 • 05.01.2019 15:07:12
  - Перший канал
  Ведучі:

  На яких онлайн-ресурсах можна відстежувати інформацію про науково-технічні цікавинки?

  Яким має бути різдвяний стіл з точки зору дієтолога?

 • 02.01.2019 04:00:20
  - Перший канал
  Ведучі:

  Новий рік у соціальних мережах. Як українці вітають один одного зі святами? Як святкувати без шкоди для власного організму? Коментує лікарка, авторка блогів про дієту Світлана Фус.

 • 01.01.2019 16:10:01
  - Перший канал
  Ведучі:

  Новий рік у соціальних мережах. Як українці вітають один одного зі святами? Як святкувати без шкоди для власного організму? Коментує лікарка, авторка блогів про дієту Світлана Фус.

 • 29.12.2018 15:07:11
  - Перший канал
  Ведучі:

  Фейки року. “Мусульмани - не терористи”. Як за допомогою інформаційних кампаній в мережах активісти привертають увагу до переслідувань кримських татар? Бере участь менеджер із комунікацій Кримськотатарського ресурсного центру Ельвір Сагірман.

 • 22.12.2018 15:07:12
  - Перший канал
  Ведучі:

  Що таке кібербулінг? Як уберегти дітей від цькування в соціальних мережах? Чому діти стають блогерами? Як на це реагують їхні батьки?

 • 15.12.2018 15:07:37
  - Перший канал
  Ведучі:

  Тревел-блоги. У чому секрет їхньої популярності? Чи важко бути тревел-блогером? Розповідають автори ютуб-проекту про подорожі Україною Тимур Мірошниченко і Андрій Городиський.

  Як розповідати про свої захоплення і поширювати їх у соціальних мережах? Гостя студії -Тетяна Євлоєва, екоактивістка, авторка блогу “Життя без сміття”.
   

 • 08.12.2018 15:07:08
  - Перший канал
  Ведучі:

  Написані і ненаписані історії про війну. Як пов′язані між собою блогерство і волонтерство? У студії - Руслан Горовий, письменник і волонтер.

  Автівки за мільйони. Як українець став старшим дизайнером всесвітньовідомої автокомпанії. Говоримо з дизайнером суперкарів McLaren Максимом Шкіндером.

 • 01.12.2018 15:07:01
  - Перший канал
  Ведучі:

  Як мережі реагували на введення воєнного стану? Нова хвиля фейків і маніпуляцій, як їх розпізнати?
  Як за допомогою мереж активісти привертають увагу до теми порушення прав жінок? Про флешмоби кампанії «#16днів проти насильства» розповідає Олександра Голуб, голова Ліги захисту прав жінок “Гармонія рівних”.