Мобільний додаток

"Я не вірю в самогубство Костянтина Павлова" – нардеп від ОПЗЖ Павленко про смерть міського голови Кривого Рогу

8.09.2021 р., 15:47

Вчора, 7 вересня, відбувся брифінг щодо розслідування загибелі мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. За словами заступника начальника управління Головного слідчого управління Нацполіції Миколи Батюка, слідство у справі спростувало скоєння умисного вбивства чи інсценування вбивства. Разом з тим, слідчі не відкидають версію доведення до самогубства. Українське радіо поспілкувалось із народним депутатом України, членом фракції партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрієм Павленком щодо того, як він сам та його однопартійці ставляться до цієї звістки. Також принагідно нардеп розповів, як почала роботу шоста сесія парламенту ІХ скликання.

"Я не вірю в самогубство Костянтина Павлова, знаючи його достатньо багато часу. Я не почув вчора від представників поліції якихось аргументів, які б спростовували можливість умисного чи замовного вбивства", – заявив Юрій Павленко. 

За його словами, влада із самого початку після появи інформації про цю трагедію почала "розкручувати" саме тему самогубства: "Публікувалися відео з камер спостереження, зливалися через різні джерела вирвані з контексту дані щодо розслідування. Є велика недовіра до того, як зараз відбувається слідство, але я сподіваюсь, що прийде час і ми дізнаємося правду". 

"Я був на похованні в Кривому Розі і чув людей, працівників криворізької міської ради, які останні місяці до трагедії знаходилися під шаленим тиском, перевірками, обшуками з боку правоохоронних органів", – наголосив Павленко.

Нагадаємо, 15 серпня міського голову Костянтина Павлова знайшли застреленим у власному будинку в селищі Вільне Дніпропетровської області. Після смерті Павлова виконуючим обов’язки мера Кривого Рогу обрали Юрія Вілкула, який на виборах минулого року зняв свою кандидатуру через стан здоров’я й підтримав Костянтина Павлова.

Принагідно Українське радіо поцікавилось в Юрія Павленка, як розпочала роботу Верховна Рада України, шоста сесія якої стартувала вчора. За словами народного депутата, перший робочий день показав, що порядок денний цієї сесії Верховної Ради дуже далекий від очікувань, які є в українських громадян. 

"В першу чергу я маю на увазі питання тарифів та підготовку до опалювального сезону, питання соціальної підтримки та підвищення пенсій й заробітних плат, погашення заборгованості перед вчителями й лікарями, іншими галузями економіки. Також відсутні реальні проєкти, які би підтримали й розвивали українську економіку. Немає жодного законопроєкту, який би стосувався завершення війни, встановлення миру та виконання Мінських угод", – наголосив нардеп. 

Павленко додав, що дуже важливим законопроєктом на цій сесії буде проєкт державного бюджету, проте, на його думку, він має цілу низку недоліків: "Прогнози невтішні, якщо виходити з параметрів, по яких уряд готує бюджет на наступний рік. Це буде знову не бюджет підтримки і захисту людей, а бюджет виконання вимог МВФ: посилення податкового тиску, обмеження можливостей для людей з точки зору соціальних стандартів".

"Також дуже небезпечним є законопроєкт 5600 щодо контролю за витратами, який несе в собі загрозу посилення тиску не просто на підприємства, але й на кожного громадянина України", – підсумував Юрій Павленко. 

Фото: ТСН

"Я не вірю в самогубство Костянтина Павлова" – нардеп від ОПЗЖ Павленко про смерть міського голови Кривого Рогу

Новини по темі