war

Директиви США для Зеленського: що вигадує російська пропаганда про президента

18.03.2020 р., 07:20

Кремлівська фабрика фейків вигадала, що всі антиросійські гасла, які промовляє президент Зеленський, написані в стінах конгресу Сполучених Штатів. І начебто саме через президента України ці образливі заяви про Кремль та його намісника потрапляють в світовий інформаційний простір. Чому це не так? В ефірі Українського радіо обговорювали з генеральним директором інформагентства "Інтерфакс Україна" , прес-секретарем президента України у 2000-2001 роках Олександром Мартиненком і політичною аналітикинею Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва Марією Золкіною.

Чому це не так?

Те, що Україна повністю залежна від Заходу та керується з Вашингтона - один із найпоширеніших кремлівських фейків. Україна підтримує продовження чи встановлення нових санкцій проти Росії через анексію Криму, підтримку ведення війни на Донбасі, а не тому, що Україна - штучно створений антиросійський проект.

Крім того, є припущення, що мовляв, хто б не ставав президентом, Росія може діяти проти нього, але зараз може відбувати протилежне - Росія активно діє проти Зеленського, щоб українське суспільство не думало, що він діє в інтересах Москви.

“Якщо є думки щодо таких багатокрокових планів і з нашого боку, і з російського боку, повірте мені там багато робиться з тактичних міркувань з сьогодні на завтра. Не треба так демонізувати Росію, там теж не все впорядку з порядком”, - пояснює Олександр Мартиненко.

Якщо простежити риторику команди Зеленського, то, як стверджує Марія Золкіна, вона стала більш обережною, тактично витонченою і м’якою.

“Тому що неможливо штампувати, виходити з якимись “держдепівськими” штампами, коли ти зацікавлений в діалозі, в поновленні переговорів, коли хочеш включити другу сторону до більш продуктивних переговорів з приводу завершення конфлікту. Тому, чесно кажучи, я навіть не уявляю, як можна вірити в подібні речі”, - каже вона.

 Директиви США для Зеленського: що вигадує російська пропаганда про президента

Новини по темі