Мобільний додаток

Освітній омбудсмен: головне завдання на цей навчальний рік — продовжувати реформу нової української школи

2.09.2019 р., 12:15

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов в ефірі Радіо Промінь розповів, що є в межах його компетенції та якими є головні завдання на цей навчальний рік .та .

"Освітній омбудсмен — це людина, яка стежить за дотриманням прав. У всьому світі освітній омбудсмен є посадою, яка, насамперед, покликана, щоб шукати порозуміння, вдосконалювати законодавство, аби права були більш дотримані. Найважливіше — дивитися, яким чином дотримані права тих, хто вчиться, і тих, хто вчить", — зазначив Сергій Горбачов.

Освітній омбудсмен зауважив, що найголовнішим питанням є саме фінансування освіти.

"І найголовніше питання, яке потрібно зараз вирішувати, це фінансування освіти. Наприклад, болюче питання булінгу. І для того, аби цю проблему вирішити, потрібно, аби в школах працювали якісно підготовлені психологи. Треба підвищувати зарплатню ти, хто працює в освіті. Не буде якісних фахівців не буде якісної роботи", — додав він.

Горбачов також зауважив, що "омбудсмен може оприлюднювати ці факти, давати рекомендацію для усунення порушень, але освітній омбудсмен не є посадою з владними повноваженнями".

Читайте також: Перший освітній омбудсмен Сергій Горбачов: моє головне завдання — захист прав людей, які залучені в освітній процес

Освітній омбудсмен також переконаний, що "головне завдання на цей навчальний рік — продовжувати реформу нової української школи, впроваджувати її, деталізувати те, що ми робимо".

На фото — Сергій Горбачов, прес-служба МОН 

Освітній омбудсмен: головне завдання на цей навчальний рік — продовжувати реформу нової української школи

Новини по темі