Мобільний додаток

Олеся Лавроненко: Фільми на підтримку Сенцова представлять його друзі і колеги

9.06.2018 р., 10:21
У столиці в кінотеатрі українського кіно "Ліра" в четвер розпочався Тиждень українського кіно, який триватиме до 12 червня, на підтримку українського політичного в'язня в Росії Олега Сенцова. Про програму заходу розповіла в ефірі Українського радіо в програмі "Ранковий формат" директорка кінотеатру українського фільму "Ліра" Олеся Лавроненко:
 
- Це буде показ українських фільмів, які відбуваються на підтримку Олега Сенцова. Нас підтримали творчої групи цих фільмів, які прийдуть на покази, щоб представити свої фільми. Сьогодні о 15:00 це буде "Хайтарма". А від творчої групи буде Ігор Салімонов, один з виконавців цього фільму, акторів. О 17:00 це буде фільм Олега Сенцова "Геймер". На жаль, Олег не може його представити. Представлять його друзі, колеги Олега по кінематографічному цеху. І о 19:00 це буде "Гніздо горлиці". Представить виконавиця головної Римма Зюбіна.
 
На скільки днів розрахований цей фестиваль? І ви так і плануєте по два-три рази на день влаштовувати кінопокази? 
 
- Так, розпочалися кінопокази 7 червня. Ми так і планували вечірні покази, щоб люди могли прийти подивитися фільми, познайомитися з творчими людьми. Цей тиждень показів українських фільмів на підтримку Олега Сенцова розрахований до 12 червня включно. Також буде показано в понеділок "Цвітіння кульбаби" та "Плем'я". А 12 числа у вівторок буде "Моя бабуся Фані Каплан», представить режисер Ольга Дем'яненко.  
Олеся Лавроненко: Фільми на підтримку Сенцова представлять його друзі і колеги

Новини по темі