Мобільний додаток

Українська компанія побудує в Ізраїлі завод із переробки титанової сировини

20.02.2018 р., 20:44

Група компаній "Велта" планує побудувати в Ізраїлі завод з переробки титанової сировини, яку видобувають в Україні.

Цю інформацію підтвердив власник та керівник компанії Андрій Бродський, передає Громадське.

Він зауважив, що це буде завод з виробництва діоксиду титану. Він використовується як пігмент білого кольору в хімічній та харчовій промисловостях, медицині та інших галузях.

За даними ізраїльських ЗМІ, українська компанія уже звернулась до Міністерства економіки і промисловості Ізраїлю. На створення підприємства вона просить виділити земельну ділянку в Східному Негеві. Запланований обсяг інвестицій - $150-200 мільйонів.

На підприємстві буде здійснюватися переробка титановмістних руд - ільменіту, що видобувається на Бірзуловському родовищі в Україні. Очікується, що буде створено 600 нових робочих місць.

Українська компанія може розраховувати на державні дотації в розмірі 30% від суми інвестиції в рамках закону про підтримку інвестицій. А саме, 20% в якості підтримки заводу, розташованого на периферії, і ще 10% в якості заводу, розташованого на "глибокій периферії".

Очікується, що проектувальні роботи будуть завершені до середини 2018 року, будівництво розпочнуть - в другому кварталі 2019 року. Очікується, що завод розпочне роботу до середини 2021 року.

Зазначимо: "Велта" - група компаній з офісом у Дніпрі та виробничими потужностями у Кіровоградській області.

Новини по темі