Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Росія не дозволяє передавати Павлу Грибу медикаменти

19.09.2017 р., 20:22

Подробицями про візит консулів до затриманого поділився його батько.

Про це повідомляє Громадське.

"Враховуючи те, що Павло потребує постійного медичного нагляду, прийому ліків, ми, і Міністерство закордонних справ України, і я, і різні громадські об’єднання, зверталися до російської сторони з проханням про допуск до Павла нашої медичної комісії, створеної Міністерством охорони здоров’я України, до якої входять фахівці, які розбираються у цій хворобі, але досі російська сторона не дала ніякої відповіді. Нами був написаний лист до Європейського суду з прав людини, він направив відповідний лист російській стороні і зобов’язав Росію до 25 вересня надати в ЄСПЛ інформацію щодо стану Павла, яка йому надається медична допомога" - заявив Ігор Гриб.

"За словами консула, по тілу і навіть на обличчі, на шиї пішли виразки, він чухається. Це через погану роботу печінки. Печінка не справляється із таким обсягом токсинів, адже він приймав комплекс ліків для підтримання функціональності організму. Через те, що ліки не вживаються, організм не може впоратися із тим навантаженням, яке є", – повідомив батько Гриба.

Він додав, що Павла почали вивозити зі слідчого ізолятора в якісь медичні заклади. Йому робили флюорографію, аналізи крові. Все це без ґрунтовного підходу, як має бути. "Я вдячний нашим дипломатам, які взяли від Павла заяву стосовно того, що він наполягає на тому, щоб до нього допустили нашу комісію лікарів, щоб ті могли його обстежити, надати відповідну допомогу," - додав батько Павла.

Новини по темі