Cheev заспівав про життя без далеких планів

Cheev заспівав про життя без далеких планів

Cheev представив сингл "Печаль". Пісня про те, коли звикаєш жити, не будуючи далеких планів, живеш одним днем. Трек увійде до наступного альбому артиста, реліз якого планується на осінь 2023 року.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Сергій Галушка, Радіо Промінь

"Пісня "Печаль" про те, коли звикаєш жити, не будуючи далеких планів, живеш одним днем. Але все одно лишаєш собі оптимізм. І саме в такому стані я був, коли написав її. В неї дуже цікавий настрій. Вона одночасно і сумна, і весела. І дуже відрізняється від усього, що я робив раніше. Тому це для мене такий експеримент. Це ніби сумний фанк. А в кліпі я взагалі в образі хіпі. І так я вирішив ризикнути і показати щось зовсім інше. Тому що копіювати самого себе дуже нудно. Зараз я продовжую записувати новий альбом. Туди увійде ця пісня і попередній сингл "Мрієшся". Альбом я планую випустити у вересні-жовтні. А перед тим буде ще декілька синглів. Альбом буде звучати, як логічне продовження першого  - "Драма", в тому ж настрої, з експериментами і більшим оптимізмом. Зараз трохи гальмує процес те, що я став багато виступати, їздити Україною з благодійними концертами. Але я завжди знаходжу час працювати в студії та дуже хочу скоріше все вам показати", — розповів Влад Cheev в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

 

Нагадаємо, у грудні 2021 року Cheev видав дебютний альбом "Драма".

 

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон свіжий епізод програми.