Реальні справи, що наближають перемогу.
Програма про конкретні ініціативи та проєкти, що допомагають Збройним силам України та всім українцям наближати перемогу. Ви почуєте історії людей з різних куточків України.
У Харківському національному університеті мистецтв ім. І. Котляревського відбулась закрита презентація електронного органу для навчання майбутніх музикантів. 5 тисяч євро допомогли зібрати під час великої війни пошановувачі музики з різних країн світу.
Директор підприємства "Комунальники" Євген Топорков - про безстрашних комунальників Куп'янська, які усувають наслідки російських обстрілів, забивають вибиті вікна, всіляко допомагають військовим, стежать за чистотою прифронтового міста.
У найвіддаленіших деокупованих селах і евакуаційних центрах мобільні бригади медиків гуманітарної організації "Міжнародний комітет порятунку (IRC)" завжди поруч із українцями та українками, які чекають на допомогу і підтримку.
У Микулинцях, що на Тернопільщині, вже третій рік повномасштабної війни "Маскувальний батальйон" виготовляє нашоломники, маскувальні сітки і спеціальні костюми-"кікімори". Координаторка Миколинецького "Маскувального батальйону" Юлія Федонян.
Київський режисер Алекс Боровенський створив Театр воєнних дій. На сцені — нацгвардійці, прикордонники та ветерани ЗСУ.
У 13-й бригаді Нацгвардії України "Хартія", де поважають гідність людини і розбудовують управління за стандартами НАТО, торік створили службу супроводу тяжкопоранених бійців та їхніх родин.
Рятувалася від божевілля, прохаючи в Спілці ветеранів дати можливість волонтерити і допомагати іншим захисникам і захисницям, дружина прикордонника і воїна ЗСУ Ольга Лехон.
Добровольці ГО "Троянда на руці" починали із пошуково-рятувального загону, а тепер на прифронтових територіях Донеччини, Сумщини і Харківщини вивозять людей із найнебезпечніших сіл і міст.
З колядкою по всьому світу - щоб і Хреста прославити, і донатів назбирати для військових. Учителька початкових класів Ольга Істоцька створила зі свох першачків гурт колядників і впродовж різдвяних свят вони мандрують Німеччиною, Америкою, Канадою, Латвією і навіть Антарктидою з обрядовими віншуваннями та піснями.
Щоб бути красивими і вірити в повернення додому. Переселенка з Куп'янська Валентина Нечволод створила жіночий простір "Незалежна". Тут допомагають пошити або відремонтувати одяг людям, що виїхали через ворожі обстріли з прифронтових громад до Харкова. Пропонують підстригтися, а жінок ще чекає манікюр для покращення настрою. Соціальний бізнес завдяки двом грантовим програмам став особливою підтримкою у скрутний час для Валентини Нечволод.