Передачі з архіву Українського радіо
![](/images/bank/prog/size2/prog_1674549633_63cf998112784.png)
Сіють, жнуть і розміновують поля. Харківський фермер Андрій Воронкін на базі свого господарства створив дочірнє підприємство з гуманітарного розмінування.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1674549633_63cf998112784.png)
У Харкові відкрилася "Лавка деокупації", де продають овочі та мед з визволених сіл Ізюмщини.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1674549633_63cf998112784.png)
Ветеран російсько-української війни Володимир Самойленко з Харкова відновив роботу перукарні експрес-стрижки на Салтівці і стриже не тільки цивільних, а й військових.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1674549633_63cf998112784.png)
"Масажний спецназ" прибуває з екстреною реабілітацією військових туди, куди не можуть дістатися інші спеціалісти. "Масажний спецназ" — це волонтерське об'єднання професійних реабілітологів, мануальних терапевтів і масажистів, котрі працюють на здоров'я захисників. Про задум проєкту — засновник "Масажного спецназу" Сергій Андрєєв.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1674549633_63cf998112784.png)
Кухарі World Central Kitchen разом із тими, хто рятує людей. Чай, каву, питну воду, канапки, смаколики й навіть комплексні обіди пропонує команда міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen (WCK). Крім того, вона також надає емоційну підтримку. Про те, як працює команда міжнародного гуманітарного фонду World Central Kitchen — Інна Базилевич, локальна координаторка WCK в Харківській області.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1674549633_63cf998112784.png)
Поліцейські спільно із волонтерами впродовж тижня вивозили людей із пекельного Вовчанську на Харківщині.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1674549633_63cf998112784.png)
Пече, ліпить, варить, смажить для армійців волонтерська команда "Галицькі господині". Ними керує справжня шеф-кухарка Оксана Кончак.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1674549633_63cf998112784.png)
Щоб посіяти хліб і соняшник — треба прибрати міни. Фермер з села Кам'янка Ізюмського району Харківської області Володимир Корнійча останні півтора роки війни самотужки обстежив свої лани на предмет ворожих снарядів та протитанкових мін.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1674549633_63cf998112784.png)
Незряча громадська діячка Олеся Перепеченко — про допомогу незрячим ветеранам війни.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1674549633_63cf998112784.png)
Проєкт "Food Train": поїзд-кухня від команди АТ "Укрзалізниця" та фонду американського мільярдера Говарда Баффета. Поїзд-кухня готує обіди пацієнтам харківських лікарень і переселенцям. Про кухню на колесах — координатор проєкту "Food Train" Артур Ботченко.