Мобільний додаток

Лариса Недін

Лариса Недін

Авторка і ведуча передачі "Вечірній клуб актриси Лариси".

 

Закінчила  Національний університет імені Карпенка-Карого.

 

Заслужена артистка України, лауреат Всеукраїнського конкурсу акторів-читців імені Тараса Шевченка, лауреат літературної премії імені Андрія Малишка, мистецької премії імені Семена Гулака-Артемовського, театральної премії імені Михайла Старицького, Міжнародної літературно-мистецької премії "Тріумф". За Всеукраїнською програмою "Золотий фонд нації" нагороджена дипломом "Обличчя України". Український Фонд культури нагородив медаллю "За високий професіоналізм".

 

З Українським радіо і телебаченням співпрацює зі студентської лави. У штаті – з 1993-го року. У різні роки готувала до ефіру і вела передачі: "Студія "Ярославів Вал", "На вістрі часу", "Шанс", "Добридень", "Веселий ярмарок", "Радіокафе "Усмішка", "Ритм. Мелодія. Настрій", "Моя любов – Україна", "Найкращі пісні минулого століття", "Мистецька афіша". Член НСПУ.

 

Авторка восьми книжок для дітей, двох поетичних і прозової збірок.

 

У театрі зіграла близько 20-ти ролей у театрах Чернівців, Києва, Нью-Йорка, знялась у семи художніх фільмах, у "Радіотеатрі" створила низку моновистав, понад 30 ролей у радіопостановках. Журналістську роботу на радіо поєднує з викладацькою - у Національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого (дисципліни: робота актора з мікрофоном, озвучка і дубляж та майстерність теле-, радіоведучого).

 

Улюблені журналістські теми: духовність, культурно-мистецький світогляд людини; мистецтво, як невід’ємна складова виховання дітей, молоді.

Наступні передачі

Минулі передачі

 • 16.02.2019 23:10:33
  - Культура
  Ведучі:

  Драматург, художник, режисер Павло Ар"є.

 • 09.02.2019 23:00:03
  - Культура
  Ведучі:

  Квартет "Гетьман"

 • 02.02.2019 20:15:30
  - Культура
  Ведучі:

  Гість клубу - поет, прозаїк, військовик Борис Гуменюк. "Окопозалежність, приціломанія - нові види хворіб, мало відомих медицині, бо підхопити їх можна лише від тривалого перебування на війні. Лікуються (принаймні, так кажуть), щоправда, невідомо чим. Честь, відвага, відповідальність за країну - ці хвороби не лікуються. Їх теж привозять з війни. У цивільних людей трапляються вкрай рідко..." З книги Б.Гуменюка "100 новел про війну".

 • 19.01.2019 20:15:00
  - Культура
  Ведучі:

  Гість - народний артист України Павло Зібров

 • 12.01.2019 20:15:00
  - Культура
  Ведучі:

  На порозі Старий Новий Рік! На гостини завітав із сонячної Одеси (будь-якої пори року) композитор і виконавець, народний артист України Микола Свидюк

 • 05.01.2019 20:15:00
  - Культура
  Ведучі:

  "Оперета - місце зустрічі щасливих людей!" Стверджує і втілює в життя генеральний директор-художній керівник Національного академічного театру оперети Богдан Струтинський.  "...На п"яти сценах впродовж року відбудеться по дві прем"єри... Калейдоскоп вистав для дітей, квести вихідного дня... Міжнародні проекти, гастролі, фестиваль-премія "ГРА" , і це ще не все, що ми підготували для глядачів...

 • 29.12.2018 20:15:00
  - Культура
  Ведучі:

  Згадаймо талановитого актора кіно і театру, артиста естради  - Андрія Корнійовича Сову. Гостя клубу - донька, актриса столичного театру "Колесо" Валентина Сова.  "... Тато  мав багато товстих записників, нотував, що  виконував на концертах, щоб приїхавши  знову, не повторюватись... У кіно зіграв не мало, та найчастіше люди згадують кінофільм "Королева бензоколонки"....