Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Ірина Пашинська

Ірина Пашинська
Завідувачка редакції музичних передач і позастудійних трансляцій
 
Авторка і ведуча програм «Музичний клуб «Класика» (у прямому ефірі), «Оперний абонемент», «Моя музика».
 
Народилася в місті Корсакові (о. Сахалін).
 
До музичної та загальноосвітньої шкіл пішла в Угорщині (місто Надькереш). Закінчила Хмельницьке музичне училище. 1984 року вступила до Львівської консерваторії ім. М.Лисенка (нині – музична академія), 1989-го закінчила Київську консерваторію ім. П. І. Чайковського (нині Національна музична академія ім. П. І. Чайковського) за фахом «музикознавство» (диплом з відзнакою).
 
На Українському радіо працює з 1989 р. Серед передач минулих років: «Музична спадщина», «Піаністи України», «Перлини світової музики», «Добридень», «Вечірня студія «Ліра», «Година камерної музики» та інші.
 
Кредо: «Служити музиці!»
 
pashinska@nrcu.gov.ua

Наступні передачі

 • 25.06.2017 11:05:00
  - Культура

  Співачка Л.Канюка. Пер.2

 • 29.06.2017 12:35:00
  - Культура
  У програмі йдеться про широкий спектр жанрів музичного мистецтва, звучать перлини вітчизняної та світової музики – як із фонду Українського радіо, так і з його архіву. Слухачі мають змогу втішатися інтерпретаціями знаних українських та зарубіжних музикантів. У композиційній структурі програми використовуються різні форми: це і розмова з гостем (гостями) клубу в студії, і присутність у студії лише ведучої, яка розподіляє ефірний час на кілька рубрик. У завершальній рубриці програми передбачений інтерактивний зв`язок зі слухачами.
   
  В ефірі: щочетверга (13.05-13.55)
   
  Ведуча: Ірина Пашинська.
 • 29.06.2017 13:05:00
  - Культура

  Інтерактивне спілкування зі слухачами. У передачі йдеться про широкий спектр жанрів академічного музичного мистецтва, звучать перлини вітчизняної та світової музики

Минулі передачі