Світлана Галась
Світлана Галась

Закінчила Національну музичну академію України ім. Чайковського за фахом "Фортепіано".

Ще студенткою Національної музичної академії Світлана почала працювати на Першому каналі Українського Радіо. Спочатку музичним редактором в освітній редакції, а потім почала вести власні музичні програми. У 2015 році очолила музичну редакцію Українського Радіо. З 2017 року працює на Радіо Культура у прямих ефірах, а також готує як авторка і ведуча програми про класичну музику.

Про свій творчий шлях та натхнення Світлана розповідає так: "Запрошення піти працювати на радіо стало доленосним, бо мати "сродну працю", як казав Сковорода, є великим щастям для людини. Водночас необхідність розвивати різні професійні навички, потрібні під час підготовки програм та ефірів, спонукала до постійного вдосконалення. За роки роботи я закінчила значну кількість навчальних курсів та програм, зокрема організованих за підтримки міжнародних партнерів Суспільного мовлення. Найбільше "гріє" мене у роботі можливість поділитися з великою кількістю людей своїм захопленням — музикою. Часто отримую відгуки від слухачів, які пишуть про те, що мої програми про класичну музику спонукають дізнаватися про неї більше і водночас заспокоюють, гармонізують, приносять втіху. Найдивовижніше, що я досі знаходжу музику, про яку й сама раніше не знала, я постійно дізнаюся щось нове про музичне мистецтво — як минуле, так і сучасне. Виявилося, що музична тема — невичерпна!". 

У вільний час Світлана любить читати книжки, ходити на концерти, в театри, слухати класичну музику, а також захоплюється латиноамериканськими танцями.

Читати про те, чим нині живе Світлана можна на її сторінці в фейсбуці

Передачі з архіву Українського радіо

Класична музика, яка народилася під впливом джазу

23.07.2024 12:05:06 Музичні історії

Семен Гулак-Артемовський — автор першої української опери

22.07.2024 12:05:12 Музичні історії

“Сонце Італії” — композитор Джоакіно Россіні

21.07.2024 12:00:03 Музичні історії

Арканджело Кореллі - італійський скрипаль і композитор доби бароко

20.07.2024 12:00:03 Музичні історії

Український класик, композитор Левко Ревуцький

Музичні інтермеццо

19.07.2024 12:05:14 Музичні історії

Море у музиці композитора-імпресіоніста Клода Дебюссі

Записи Симфонічного оркестру Українського радіо під орудою диригента Вадима Гнєдаша

17.07.2024 12:05:01 Музичні історії

Луїджі Боккеріні - яскрава особистість і автор чудової музики

Записи скрипаля Анатолія Баженова