Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Надія Радкевич

Надія Радкевич

Ведуча передач «Камертон», «Все є музика», «Музичні перлини», «Концертний зал».

Народилася у Києві. Закінчила Національну музичну академію України ім. П. Чайковського (фах «музикознавство»). На Українському радіо працює з 1994 року. Тривалий час була ведучою прямоефірної радіовікторини «Музичний дарунок» на радіо «Культура», вела музично-культурологічні передачі «Ліра», «Музика для вас», «Оперний абонемент», «Радіо «Культура» представляє» та ін.

Мистецтвом синтезу музики та журналістики зацікавилася ще у студентські роки, що вплинуло на подальший вибір професії.Вдосконалювала знання вУкраїнському інституті підвищення кваліфікації працівників теле-, радіомовлення і преси, де отримала диплом «Журналіста-ведучого телерадіопрограм».Зараз обіймає посаду оглядача головної редакції музичних програм ТО УР-1.

Серед передач минулих років – «Київ концертний» (авторська, прямоефірна), «Я знаю цю музику», «Перлини світової музики». «Хіт-класік». У творчому активі ведучої - прямі трансляції з різних концертних майданчиків Києва, репортажі, мистецькі проекти.

Прагне шукати нове у традиційному, філософське в буденному.

Вважає, що музика, навіть в інформаційному контексті, має не лише створювати фон, а й духовно збагачувати.

e-mail: nadiyamus@i.ua

Минулі передачі

 • 18.04.2018 13:10:00
  Музична сієста
  - RUI

  Про єдиний у своєму роді, унікальний Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Perpetuum mobile», що відбудеться водинадцяте у Дрогобичі наприкінці квітня, розповідатимуть його організатори - доцент Андрій Душний та артист Квартету баяністів ім. Різоля Національної філармонії України, учасник «Kyiv Classic Accordion duo» Ігор Саєнко

 • 28.03.2018 14:05:00
  Музична сієста
  - RUI

  Про вечір сольних концертів - Йозефа Гайдна, Фелікса Мендельсона, Альфреда Шнітке та Миколи Капустіна за участю відомого скрипаля Графа Муржі, піаністки Наталії Кравченко та Ансамблю класичної музики ім.Б. Лятошинського розповідатимуть його учасники: Наталія Кравченко та Богдан Пліш