war

9,5 тисяч держслужбовців виїхали з країни, понад 400 — зникли, ще 3,5 тисячі — на передовій — Алюшина

28.09.2022 р., 23:17

За результатами Національного агентства з питань державної служби моніторингу, 9,5 тисяч держслужбовців виїхали з країни, понад 400 — зникли, а ще 3,5 тисячі беруть участь у бойових діях. Про це в ефірі Українського радіо повідомила голова Національного агентства з питань державної служби Наталія Алюшина.

"За результатами Національного агентства з питань державної служби моніторингу кількісного складу державних службовців, можу зазначити, що 9500 людей ми втратили з початку року. Вони виїхали з країни. У нас ведеться моніторинг щодо людських втрат. Зараз ми оновлюємо ці цифри і збираємо дані за 3-й квартал. Попередньо зникли 463 державні службовці. 3500 державних службовців у нас станом на зараз знаходяться в зоні бойових дій, на передовій", — сказала вона.

Алюшина зазначила, що новий звіт буде представлено 15 жовтня.

"Оновлені дані будуть станом на 15 жовтня. Ми опублікуємо новий звіт кількісного складу державних службовців. Це буде повна статистика: скільки людей у нас зараз воює, скільки працює і скільки загиблих і яких втрат ми понесли. Ми пишаємося нашими державними службовцями. Вони так само зараз вступили до лав Збройних сил", — зауважила очільниця Нацагентства.

Фото: pexels.com

9,5 тисяч держслужбовців виїхали з країни, понад 400 — зникли, ще 3,5 тисячі — на передовій — Алюшина

Новини по темі