Мобільний додаток

Джамала анонсує випуск двох нових альбомів

1.03.2021 р., 10:00

Джамала оприлюднила на цифрових музичних платформах сингл "Вдячна". Ним артистка анонсує вихід одразу двох нових альбомів, релізи яких відбудуться у 12 березня та 9 квітня.

"У мене спочатку вийде альбом "Ми" 12 березня, потім альбом "5/45" 9 квітня. Дуже хочеться, щоб все почули люди, все розчули і зрозуміли. Тому я розділила цих два альбоми на два релізи, але це повноцінні релізи. Не хочеться, знаєш так, сьогодні один, а через рік інший, щоб все ж таки дати відзвучати. Мені хочеться поділитися цими альбомами саме в цьому році. І перший трек "Вдячна" з альбому "Ми", який вийшов, він, мені здається, якнайбільше відповідає на питання, про що мій новий альбом. Він про вдячність. Про те, що всі ми якось в минулому році були дуже розлючені, дуже вимогливими, з претензією постійно до світу, до Бога, до природи, до політиків і таке інше. Мені здається, що все ж таки нам не вистачає трохи вдячності", - розповіла Джамала в ефірі шоу "Ранок Про" на "Радіо Промінь".

Джамала пояснила, чому виникла тривала пауза між релізами. Її останній альбом "Крила" було видано у 2018 році.

"Немає творчості, коли все вирує, коли в тебе постійний шум-гам, ти не можеш сконцентруватися, ти не можеш робити справжню музику. Мені здається, що так все і відбувається, коли ти все ж таки трохи збираєш, накопичуєш життя, накопичуєш емоції. Це така людська надздібність - вміти спостерігати, вміти писати про історії, які тебе надихають, якими ти надихаєшся і надихати. Це дуже важливий момент і тому альбом через два роки це нормально. Можливо, дійсно для фанів це задовго, вони всі хочуть кожен місяць новий альбом. Але мені здається, що для доброго повноформатного альбому два роки - це супер.", - розповіла Джамала в ефірі шоу "Ранок Про" на "Радіо Промінь".

Нагадаємо, про підготовку релізу нового альбому Джамала розповіла в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Фото: www.instagram.com/jamalajaaa

Джамала анонсує випуск двох нових альбомів

Новини по темі