"Кропива" від Probass ∆ Hardi: новий вимір української електроніки

"Кропива" від Probass ∆ Hardi: новий вимір української електроніки

Гурт Probass ∆ Hardi презентував новий трек "Кропива", який поєднує сучасну електроніку з фольклорними традиціями. Ця пісня стала результатом експерименту зі звуками та значеннями, де основне слово треку — «кропива» — набуває різних інтерпретацій, від лікарської рослини до символу національної ідентичності.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Фейсбук-сторінка Артема Ткаченка

"Принципова задача нашого гурту та об'єднувати нову електронну музику з етнокодом. Коли ми працювали над треком "Кропива" хотілося, по-перше, погратися з семплами, записати слово яке можна було потім покласти на музику, обробити та засемплити. Ми зупинилися саме на слові кропива, тому що воно багатозначне. Для когось кропива — це ліки, для когось просто рослина, для когось — це військова програма.  Ми відзняли відеороботу на цей трек, намагалися ще більше прокрутити, як саме може виглядати кропива. Така концептуальна насправді вийшла робота з музичної та з візуальної сторони", — розповів фронтмен гурту Probass ∆ Hardi Артем Ткаченко в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у березні Probass ∆ Hardi видали сингл "Доведи".

Також читайте інтервʼю Probass ∆ Hardi: "Українська музика має бути впізнаваною у світі".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.