Мобільний додаток

У партії "Слуга народу" назвали ймовірних претендетів на посади очільників МОН та МОЗ

27.07.2019 р., 15:43

На посади очільників Міністерства охорони здоров'я та Міністерства освіти і науки розглядають кандидатури Михайла Радуцького та Сергія Бабака.

Про це в інтерв'ю "Лівому берегу" розповів голова штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

За його словами, засновник мережі приватних клінік "Борис" Михайло Радуцький може очолити Міністерство охорони здоров'я: "У нього точно є своє бачення, як краще реформувати сферу охорони здоров’я".

Також серед претендентів на пост міністра освіти і науки –  Сергій Бабак, який так само як і Радуцький, обраний народним депутатом від партії "Слуга народу". 

"Бабак розробляє законопроекти у сфері освіти і "теоретично" може стати міністром. Усі необхідні компетенції у нього є, він розуміє цю сферу, займався управлінням в освіті", – зазначив Корнієнко.

Керівник штабу підкреслив, що очільниця МОН Лілія Гриневич та в.о. очільника МОЗ Уляна Супрун навряд чи продовжать діяльність в новому уряді. Проте "Слуга народу" мають намір продовжити їхні реформи: "Більшість наших пропозицій щодо загальноосвітньої школи розкривають і вдосконалюють реформу Нової української школи. Що стосується охорони здоров'я, то відкрутити назад реформу буде важко, але її треба ретельно проаудитувати, тому що до неї більше питань, ніж до освітньої".

ФОТО: Главком

У партії "Слуга народу" назвали ймовірних претендетів на посади очільників МОН та МОЗ

Новини по темі