Обирай пісні. Визначай переможця

Розпочався процес зміни місця голосування на позачергових парламентських виборах

24.05.2019 р., 13:48

24 травня в Україні стартував процес тимчасової зміни місця голосування на позачергових виборах до Верховної Ради.

Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук.

"Сьогодні розпочався виборчий процес з позачергових виборів народних депутатів України.Так само і стартує процес тимчасової зміни місця голосування", — зазначила голова ЦВК.

Сліпачук зауважила, що змінити місце голосування можна 15 липня, включно.

"Кожен охочий скористатися своїм правом проголосувати 21 липня повинен подати заяву до органів ведення державного реєстру виборців і тимчасово змінити місце голосування. Зробити це можна до 15 липня, включно", — пояснила вона.

Для виборців, чия виборча адреса знаходиться на тимчасово окупованій території достатньо лише паспорту з відповідною реєстрацією. Всім іншим громадянам необхідно ще додати підтверджуючі документи, що ви дійсно будете в день голосування в тому місці, де хочете проголосувати.

Більше інформації про те, як змінити місце голосування, а головне перевірити себе у Державному ресєтрі виборцівв ви можете дізнатися за посиланням

Голова ЦВК також наголосила, що за змішаною системою під час голосування виборці отримають два бюлетені: для голосування у загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчому окрузі.

Якщо виборець перебуватиме за межами свого округу, він зможе проголосувати лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Фото — drv.gov.ua

Розпочався процес зміни місця голосування на позачергових парламентських виборах

Новини по темі