Мобільний додаток

Зеленський: вкрай низька довіра громадян — головний аргумент для розпуску Ради

21.05.2019 р., 14:28

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час консультацій Президент заявив, що головним аргументом для розпуску Верховної Ради 8-го скликання є вкрай низька довіра громадян України до цієї інституції.

Про це повідомляє прес-служба президента.

"Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції", — заявив президент.

Зазначається, що під час зустрічі було обговорено дату проведення дострокових виборів, яка залежатиме від того, коли президент видасть указ про розпуск Ради.

У повідомленні також йдеться, що на зустрічі президент разом з парламентарями розглянули необхідність внесення змін до виборчого законодавства, а саме — скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%.

Крім того, президент запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього президента Петра Порошенко щодо подальшого звільнення українців з російського полону. 

Як повідомлялось сьогодні раніше, очільнику Радикальної партії Олегу Ляшку президентська охорона не дозволила транслювати у прямому ефірі консультації президента України Володимира Зеленського з лідерами фракцій.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського. На урочистому засіданні Зеленський склав присягу українському народові та офіційно став президентом України та оголосив про розпуск Верховної Ради 8-го скликання.

На фото —  Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій, president.gov.ua

Зеленський: вкрай низька довіра громадян  — головний аргумент для розпуску Ради

Новини по темі