Мобільний додаток

Біля Адміністрації президента між правоохоронцями та "Нацкорпусом" сталася сутичка

9.03.2019 р., 15:24

У Києві біля будівлі адміністрації президента України сталася сутичка між представниками організації "Національний корпус" та правоохоронцями.

Учасники акції протесу вимагали взяти під варту та арештувати рахунки і майно Олега та Ігоря Гладковських, Віталія Жукова, Андрія Рогозу, керівництва "Укроборонпрому", а також директорів усіх державних підприємств, які брали участь у схемі розкрадання коштів оборонного бюджету.

Пізніше у "Нацкорпусі" заявили про намір поїхати до Черкас, де з робочим візитом перебуває президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, 25 лютого журналісти bihus.info оприлюднили перші дві частини розслідування, в якому йдеться, що нібито Ігор Гладковський, син першого заступника голови Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського, разом з Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою через фірми-прокладки поставляли оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними в 2-4 рази цінами. Згідно з даними журналістів, розмір розкрадань становить мінімум 250 млн грн, а може бути і вдвічі більшим.

Сам Олег Гладковський 26 лютого звернувся до правоохоронних органів із заявою про перевірку оприлюднених у розслідуванні фактів про незаконні схеми при закупівлях в армії, а також попросив тимчасово призупинити його повноваження першого заступника секретаря РНБО. 4 березня президент України Петро Порошенко звільнив його з посади.

Також 4 березня журналісти bihus.info оприлюднили третю частину розслідування про корупцію в сфері оборони, в якому йдеться, що Укроборонпром нібито закуповував  шість висотомірів для літака Ан-26, вартість яких після продажу через фірму-прокладку з ОАЕ зросла у 5-7 разів. 

Державний концерн "Укроборонпром" вважає, що факти, оприлюднені в розслідуванні, є маніпуляцією.

Фото ─ facebook.com/NatCorpsUA

 Біля Адміністрації президента між правоохоронцями та "Нацкорпусом" сталася сутичка

Новини по темі