Мобільний додаток

Прогресу у переговорах у Мінську немає — Геращенко

14.02.2019 р., 11:36

У Мінську відбулася чергова зустріч робочих підгруп Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України, жодного прогресу у питанні обміну зарчуниками не відбулося.

Про це повідомила 13 лютого представниця України у робочій групі ТКГ з гуманітарних питань Ірина Геращенко у Фейсбук.

За її словами, російській стороні вкотре передали пропозциію забрати 25 своїх громадян і запропонували різні формати звільнення заручників.

"Ще раз передали РФ пропозциію забрати 25 своїх громадян і запропонували різні формати звільнення: широкий 25/25 (росіян на політв’язнів Кремля), і 19/72, запропонували кілька інших форматів. Як РФ не готова забрати всіх своїх, запропонували кілька вузьких форматів, аби тільки розблокувати процес — розпочати зі звільнення тих, хто потребує медичного лікування", написала Геращенко.

Вона також заявила, що українська сторона готова передати трьох росіян зі списку 25 російським консулам в обмін на наших військових, що 4 роки утримують в Донецьку —  Глондаря, Корінькова, Пантюшенка, але й на це росіяни не дали згоди.

Нагадаємо, це було 103 за рахунком засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України.

Як повідомлялося раніше, українська сторона ТКГ готова до обміну заручниками та погодиться на будь-які форми і формати обміну, аби тільки розморозити це питання.

Зала засідань ТКГ, фото зі сторінки Фейсбук Ірини Геращенко

Прогресу у переговорах у Мінську немає — Геращенко

Новини по темі