Мобільний додаток

За добу поліція відкрила три кримінальні провадження за підкуп виборців

11.02.2019 р., 15:01

Поліція відкрила три кримінальні провадження за підкуп виборців 10 лютого у Чернігівській, Харківській та Тернопільській областях.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Всього, за даними поліції, з початку виборчої кампанії відкрито 38 кримінальних проваджень, пов’язаних з виборами. За трьома з них порушникам вже обрано запобіжні заходи.

"Вчора до поліції звернувся пенсіонер з Тернополя та повідомив, що невідомий по мобільному телефону здійснює підкуп виборців на користь одного з кандидата в Президенти України. Аналогічні повідомлення надійшли від мешканців Харкова та міста Прилуки Чернігівської області. За цими трьома фактами відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст.160 (підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України", — йдеться у повідомленні.

За даними поліції, за минулу добу на території держави зареєстровано 62 повідомлення про події, пов’язані з виборами, а з початку передвиборчої кампанії – 1041 таких повідомлення.

Нагадаємо, ЦВК 8 лютого завершила реєстрацію кандидатів у президенти — всього зареєстровано 44 кандидати. Вибори заплановані на 31 березня.

Новини по темі