Мобільний додаток

Розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО

5.02.2019 р., 09:27

Сьогодні розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"5 лютого розпочнеться реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання і триватиме до 25 березня", — йдеться у повідомленні.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня 2019 року.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру або подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти).

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу "Зареєструватися". Одним з перших кроків є обрання категорії особи:

- "Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року"

- "Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти"

- "Студент закладу вищої освіти"

- "Випускник минулих років"

- "Випускник, який здобуде в 2019 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти".

За прогнозом Українського центра оцінювання якості освіти, в Україні ЗНО очікують близько 332 тисяч учасників, які у 2019 році завершать здобуття повної загальної середньої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

Читайте також — Що варто знати абітурієнтам з непідконтрольних територій про вступну кампанію 2019 року

Абітурієнти матимуть можливість скласти ЗНО щонайбільше з чотирьох навчальних предметів, загалом тестування відбуватиметься з 11 навчальних дисциплін.

Нагадаємо, з 8 до 31 січня 2019 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти тривала реєстрація на пробне ЗНО.

Фото: abiturient.ru

Розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО

Новини по темі