Мобільний додаток

Уряд реорганізовує Одеський національний медичний університет

15.01.2019 р., 13:23

Кабінет міністрів розпорядився створити новий Національний Одеський медичний університет на базі Одеського національного медуніверситету.

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті Кабміну.

"Погодитися з пропозицією Міністерства охорони здоров’я щодо утворення Національного Одеського медичного університету, реорганізувавши шляхом злиття Одеський національний медичний університет та Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського. Реорганізацію здійснити в межах бюджетних призначень, передбачених зазначеному міністерству", — йдеться у документі.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я заявило про захоплення 10 грудня 2018 року невідомими Одеського національного медичного університету. У міністерстві вважали, що захоплення пов’язане з тим, що комісія Міністерства юстиції розглядає скаргу МОН щодо незаконної реєстрації керівником ОНМедУ Юрія Сухіна.

Очільник одеської поліції Дмитро Головін розповів "Українській правді", що в університет приходила виконавча служба, інформація МОЗ про рейдерське захоплення будівлі не відповідає дійсності.

Радник керівника одеської поліції Руслан Форостяк у Facebook написав, що вже тривалий час точиться запекла боротьба "за вплив і контроль над цим закладом".

Новини по темі