Мобільний додаток

ЦВК відмовила у реєстрації одному претенденту в кандидати на посаду президента

4.01.2019 р., 16:35

Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатом на пост президента України адвокату Володимиру Ратушу.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК у Фейсбук.

"Розглянувши подані документи, Комісія встановила їх невідповідність вимогам виборчого закону. Зокрема, подана Ратушем В.Б. заява про самовисунення кандидатом на пост Президента України не засвідчена в установленому законом порядку. До заяви про самовисунення не додано документа про внесення Ратушем В.Б. у безготівковому порядку на спеціальний рахунок ЦВК грошової застави в розмірі два мільйони п’ятсот тисяч гривень. Також на порушення вимог закону обсяг автобіографії кандидата на пост Президента України Ратуша В.Б. становить понад дві тисячі друкованих знаків", — йдеться у повідомленні.

Крім того, ЦВК звернула увагу на помилки та неточності, виявлені в поданих Ратушем документах, відтак комісія відмовила Ратушу Володимиру Борисовичу в реєстрації кандидатом на пост президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Як раніше повідомив Українському радіо речник ЦВК Костянтин Хівренко, з початку президентської виборчої кампанії документи до ЦВК подали шестеро претендентів на кандидатство на найвищу державну посаду в Україні.

Нині маємо п'ятеро кандидатів в президенти України, які подали документи і бажають стали главою держави, і, як повідомляє ЦВК, вже зареєстовано першого кандидата на пост президента України самовисуванця Ігоря Шевченка, який, до речі, першим подав документи в Центральну виборчу комісію ще 31 грудня 2018 року.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів президента України з 31 грудня 2018 року. Як йдеться у календарному плані заходів з підготовки та проведення виборів президента України, офіційне висунення кандидатів дозволено до 3 лютого. Окружні виборчі комісії повинні бути створені до 18 лютого включно, дільничні — до 12 березня.

ЦВК відмовила у реєстрації одному претенденту в кандидати на посаду президента

Новини по темі