Обирай пісні. Визначай переможця

Український Парламент опікується призначенням нового складу ЦВК (аудіо)

2.07.2018 р., 21:06

Призначити нових членів Центральної виборчої комісії на заміну нинішнім, термін повноважень яких сплив, планує цього тижня український Парламент. Як повідомив спікер Андрій Парубій під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів комітетів, за розгляд цього питання візьмуться у четвер. Усі політичні консультації відбулися і зволікати із розглядом цього питання далі нікуди, каже депутат коаліційного Блоку Петра Порошенка і представник президента у Верховній раді Ірина Луценко.


Прослухати:


До поданого списку кандидатур залишаються запитання в опозиційній фракції "Батьківщина", каже заступник голови цієї політсили у Парламенті Сергій Соболєв.


Прослухати:


Нагадаємо, що подання на кандидатів до нового складу Центрвиборчкому Президент вніс у лютому. Список формувався із претендентів, які подавали фракції Парламенту за квотним принципом, - тобто що більша фракція, то ширше буде її представництво у ЦВК. Термін повноважень 13 із 15 членів ЦВК завершився 2014 року, іще одного - торік.Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Український Парламент опікується призначенням нового складу ЦВК (аудіо)

Новини по темі