Мобільний додаток

Саакашвілі знову затримали - у ресторані

12.02.2018 р., 16:15

Екс-очільника Одеської ОДА, лідера партії “Рух нових сил” Михеїла Саакашвілі затримали в одному зі столичних ресторанів.

Про йдеться в повідомленні прес-служби Саакашвілі в Telegram.

"Михайла схопили в ресторані на Михайлівському провулку", - заявляє прес-служба.

Також прес-служба оприлюднила відео з нібито затриманням Саакашвілі. На ньому видно людей у військовій формі, які сідають у білі мікроавтобуси біля ресторану. Самого Саакашвілі на відео не видно.

Прес-секретар Саакашвілі Тетяна Баграновська поінформувала, що наразі невідомо, хто і куди вивіз екс-голову Одеської ОДА. Водночас деякі ЗМІ повідомили, що Саакашвілі затримали люди в масках і в куртках із написами "Державна прикордонна служба".

Тим часом, Президент України відреагував на можливе затримання Саакашвілі в інтерв'ю австрійському виданню "Profil". За його словами, рішення про видворення з України екс-голови Одеської ОДА прийматимуть Міграційна і Прикордонна служби, а не він.

Він також наголосив, що Саакашвілі не є громадянином України і, отже, не є українським політиком, оскільки - згідно з національним законодавством - займатися політикою можуть лише громадяни України. Президент також нагадав, що грузинський суд виніс щодо Саакашвілі звинувачувальний вирок.

Держприкордонслужба наразі не коментує ситуацію із затриманням лідера партії “Рух нових сил” Міхеїла Саакашвілі. Про це сказав помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян. Водночас він підтвердив, що у служби є куртки з написами "Державна прикордонна служба".

Служба безпеки України вже заявила, що не причетна до цього затримання.

Нагадаємо, Президент в липні 2017 року позбавив Саакашвілі українського громадянства. У листопаді 2017 року Управління ДМС в Київській області прийняло рішення "Про відмову Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту".

6 лютого цього року Окружний адмінсуд Києва не задовольнив скаргу екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

У Грузії Саакашвілі засудили до 3 років позбавлення волі та надіслали в Україну запит на його екстрадицію. Міністерство юстиції України почало екстрадиційну перевірку.

Саакашвілі знову затримали - у ресторані

Новини по темі