Мобільний додаток

Мюллер хоче розпочати судовий процес над Манафортом 14 травня

13.01.2018 р., 10:08

Спеціальний прокурор США Роберт Мюллер попросив встановити 14 травня датою початку судового процесу у справі колишнього керівника президентської кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта.

Про це повідомляє Reuters.

"Американський спецрадник по російській справі Роберт Мюллер відправить запит щодо дати початку судового розгляду для колишнього глави виборчої кампанії Трампа Пола Манафорта та помічника Манафорта Ріка Гейтса 14 травня", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, Манафорт був поміщений під домашній арешт в кінці жовтня. Йому і його діловому партнеру Гейтсу пред'явлені звинувачення по 12 пунктах, включаючи відмивання грошей і відсутність реєстрації іноземного агента при заняттях лобістською діяльністю в інтересах іноземного уряду.

Обвинувачення вважає, що Манафорт заробив десятки мільйонів доларів на лобізмі в інтересах Партії регіонів і екс-президента України Віктора Януковича, а потім приховав ці кошти від оподаткування.

15 грудня суд погодився звільнити Манафорта з-під домашнього арешту на період судового розслідування. 4 січня Манафорт подав до суду на спеціального прокурора Роберта Мюллера.

Мюллер хоче розпочати судовий процес над Манафортом 14 травня

Новини по темі