Мобільний додаток

Суд заслухав чергового потерпілого у справі п’яти бійців спецпідрозділу "Беркут" (аудіо)

26.12.2017 р., 18:38

Святошинський районний суд Києва сьогодні заслухав чергового потерпілого у справі п’яти бійців спецпідрозділу "Беркут", звинувачених у розстрілах людей під час Євромайдану.

За свідченнями Віктора Кушніра, який брав участь у протестних акціях, він отримав вогнепальне поранення 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській в столиці. На думку адвоката Стефана Решка, який захищає звинувачених, у свідченнях потерпілого є протиріччя.

Прослухати

З тим, що необхідно точніше встановити сектор обстрілу, погоджується і сторона звинувачення. Тому, говорить прокурор Яніс Сімонов, суд призначив додаткову балістичну експертизу. Водночас, Яніс Сімонов визнає, що, окрім мітингувальників і правоохоронців, могла діяти й інша сила.

Прослухати

Окрім того, суд, врахувавши позицію захисту, дослідив справи ще чотирьох потерпілих, які з різних причин не змогли прибути на засідання, проте дали письмову згоду на вивчення їхніх справ. Наступне засідання Святошинського районного суду у справі п’яти бійців "Беркуту" має відбутись 30 січня наступного року.

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Суд заслухав чергового потерпілого у справі п’яти бійців спецпідрозділу "Беркут" (аудіо)

Новини по темі