Мобільний додаток

ГПУ повернула до Держбюджету мільярди вкрадених гривень

1.12.2017 р., 13:25

Завдяки роботі прокуратури до Держбюджету конфісковано 44 мільярди гривень, викрадених за часів Януковича.
 
Про це Президент України Петро Порошенко повідомив під час урочистостей з нагоди Дня працівників прокуратури.

"І сільські амбулаторії, і військові казарми, і будівництво нового заводу з виробництва боєприпасів, і будівництво доріг - багато ще чого стало можливим внаслідок вашої (прокурорів) самовідданої праці. Адже кошти на ці та інші подібні проекти надійшли до бюджету завдяки прокуратурі", - сказав він.

Завдяки роботі прокуратури у правовий спосіб, шляхом розслідування складних справ і доведення їх до судових рішень, конфісковано десятки мільярдів коштів, викрадених за часів попередньої влади, наголосив Глава держави.

Загалом же економічний ефект від роботи Генеральної прокуратури України становить понад 53 мільярди гривень. Якщо взяти ці результати за рік і поділити на дні, можемо констатувати, що нова прокуратура приносила щодня до Державного бюджету до 150 мільйонів гривень, резюмував Президент.

Додамо, сьогодні ж, у день 25-річчя відомства, Президент підписав указ про нову символіку для органів прокуратури. Він розповів, що автори-розробники нової символіки врахували найкращі європейські та вітчизняні геральдичні традиції.

Зокрема, меч Княжої доби нагадує про один із найдавніших документів правосуддя в Україні - "Руську правду" Ярослава Мудрого, а терези символізують глибоку спадковість правничих традицій.

ГПУ повернула до Держбюджету мільярди вкрадених гривень

Новини по темі