Мобільний додаток

ООН занепокоєна глобальними змінами клімату

15.11.2017 р., 08:30

Генеральний секретар Організації Об'єднаних Нації Антоніу Гутерріш закликав світових лідерів та учасників Кліматичної конференції у Бонні докладати більше зусиль у боротьбі з глобальними     змінами клімату.

Про це повідомляє DW з посиланням на Twitter Гутерріш.

"Рівень викидів вуглекислого газу знову зростає, і Паризька угода - під загрозою. Ми повинні робити більше", - написав Гутерріш у Twitter.

Від урядів держав генсек ООН вимагає ставити амбітніші цілі у боротьбі зі змінами клімату. Напередодні у звіті "Глобальний вуглецевий бюджет" було опубліковано прогноз, згідно з яким у 2017 році обсяги викидів вуглекислого газу зростуть на 2 відсотки. Упродовж попередніх 3 років обсяги викидів залишалися на сталому рівні.

Відсьогодні конференція у Бонні триватиме на рівні міністрів. Захід відвідають канцлер Німеччини Англа Меркель, президент Франції Еммануель Макрон, інші глави держав та урядів.

Нагадаємо, мета Паризької кліматичної угоди 2015 року - обмеження негативних наслідків глобального потепління. Для цього країни-підписанти мають скоротити обсяги викидів парникових газів. Однак навіть за умов сумлінного виконання угоди передбачається, що до кінця століття середня температура на планеті все одно зросте щонайменше на 2 градуси.

ООН занепокоєна глобальними змінами клімату

Новини по темі