Мобільний додаток

Сьогодні абітурієнти отримають інформацію про зарахування

8.08.2017 р., 11:13

8 серпня у персональних кабінетах абітурієнтів з'явиться інформація про зарахування до вищого навчального закладу.

Про це повідомив директор департаменту вищої освіти Міністертва освіти та науки Олег Шаров в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Вчора завершився важливий етап вступної кампанії. ВНЗ були видані накази про зарахування на бюджетну форму навчання абітурієнтів, які отримали ці місця за адресним розміщенням держзамовлення", - сказав він.

Шаров також повідомив, що з 8 серпня розпочнеться процес переведення на бюджетну форму навчання осіб, що мають пільги або за пріоритетними спеціальностями перебувають у списках черговиків. 

"Щоб мати можливість бути переведеним на місце держзамовлення, вступник повинен прийти до вишу, оцінити, чи має він шанс на переведення, подати документи і укласти договір. Тому що в цьому випадку саме договір є підставою для зарахування до ВНЗ. Далі в порядку черги буде проводитися переведення. Для цього складають відповідні реєстри.

Нагадаємо, за пісумкамиз вступної кампанії до вищих навчальних закладів рекомендаціїї до зарахування на місця державного замовлення отримали 60925 вступників.

Сьогодні абітурієнти отримають інформацію про зарахування

Новини по темі