Промінь рекомендує: DRUM QUEEN з треком "НЕ ЗАПРОШУЙ"

Промінь рекомендує: DRUM QUEEN з треком "НЕ ЗАПРОШУЙ"

Перше посилання, яке видає Google на запит DRUM QUEEN, – Роджер Тейлор, барабанщик британського гурту Queen! Що логічно. Проте у нас сьогодні все ж таки інша історія. 

DRUM QUEEN у нашому випадку означає "Королева барабанів". Це нік дівчини на ім’я Кейт Багінська, яка добре відома в професійному середовищі як фахова барабанщиця. Зокрема, вона працювала з DANTES, МОНАТІК, Гапочкою, Black Balloon та в складі гурту Renie Cares. Вперше вона сіла за барабани у віці 14 років. І практикується в майстерності вже половину свого життя. 

Наразі Кейт виходить під світло софітів як сольна артистка. "НЕ ЗАПРОШУЙ" – її дебютний сольний сингл. В цій пісні Кейт пригадує своє старе нерозділене кохання і розмірковує про біль, спричинений токсичними стосунками. Дебютний сингл увійде до альбому, реліз якого відбудеться цього року. Про драми і барабани, класичний рок і популярний панк, а також про перфекціонізм та неідеальне життя DRUM QUEEN розказала Анні Заклецькій та Денису Денисенку в ефірі Радіо Промінь.

0:00 0:00
10
1x
Програма:
Ведучі:

Фото надані артисткою

Ви маєте бути кращою версією себе і тоді всі ситуації навколо вас складатимуться так, що ви будете щасливі. No drama, just drums – отакий у мене девіз!

Привіт! Як ся маєш?

Привіт! Дякую, що запросили! Дуже приємно бути долученою до вашого ефіру. 

Давай одразу до справи. Барабани можуть бути лідируючим інструментом в різних жанрах, але все ж таки найбільш виразно вони виступають у році і панк-році. Тобі як барабанщиці близькі саме ці стилі чи ти можеш грати як завгодно і де завгодно? 

Насправді на барабанах можна зіграти що завгодно. Але так – вони більш асоціюються з рОковим напрямом. І в мене ще з дитинства рокерська душа. Тому все логічно перетекло у панк, і зрештою я знайшла себе у поп-панку. Я дуже надихаюся Авріл Лавінь – а вона, як ви знаєте, зірка поп-панку. Тому саме в такому стилі і народилась моя пісня. І насправді те, що я так захоплююсь барабанами, напевно, також відображає мій бунтівний характер.

З барабанами зрозуміло: в 14 почала і вже 14 років граєш. А ти ще якимось музичним інструментом володієш? 

Я в дитинстві ходила в музичну школу на гітару і фортепіано. Але щось не пішло. Потім в один прекрасний день прийшла на барабани – і ось до цього часу з ними. 

А пісні давно сама пишеш? 

Це була моя мрія з самого дитинства – бути вокалісткою і співати. Я постійно щось наспівувала собі. І якщо чесно, в мене у 16 років був дебют – але в якості реперки (сміється). Я написала пару треків у реп-стилі. Але, думаю, ніхто й ніколи їх не почує, вони зберігаються десь дуже далеко, лише для архіву (сміється). І просто дуже багато часу знадобилось, щоби я врешті-решт почала свої треки випускати хоча би далі кола своїх друзів. 

Здається, якраз хіп-хоп – це стиль, в якому бути живим барабанщиком найскладніше. Тому що там здебільшого використовуються лупи та скретчі. Ти тому його й обрала спочатку?

Я тоді не грала на барабанах стільки, як зараз. Я ще тоді лише починала. Це були скоріше пошуки себе. Я думаю, в цьому й фішка: треба було так довго йти до сольного дебюту, щоб досягти професійного підходу і знати всі нюанси. 

Чи є у тебе так риса, як перфекціонізм? Барабанщики – це люди з розвиненим відчуттям ритму. Чи не страждаєш ти, коли чуєш щось "повз касу", як-то кажуть? 

Знаєте, є така історія. Коли на концертах люди аплодують, є певні долі, в які варто – чисто з музичної точки зору – потрапляти. А люди зазвичай аплодують не в них (сміється). І музикантів це реально дратує. Але це вже настільки "мемна" історія, що майже не звертаєш уваги. Я як барабанщиця їм зазвичай показую, відстукую долі. 

Але з приводу перфекціонізму – в мене, мабуть, немає виключного бажання робити все ідельно. Це ж як буває? Спочатку тобі хочеться робити все ідеально – щоб комар носа не підточив. А потім ти розумієш, що суперідеально не буде. І якщо будеш зациклюватись на цьому, ніколи не випустиш пісню чи не закінчиш те, над чим працюєш. Тому зробив – тобі подобається – це головне. 

Скажи, а всі музиканти у побуті рахують все квадратами: раз-два-три-чотири? Завжди коли щось роблять?

Так! Я ще викладаю гру на барабанах і жартую з учнями, що барабанщики, мовляв, вміють рахувати лише до чотирьох! (сміється). Більше їм не потрібно. Так що не партесь (сміється).

Розкажи трохи детальніше про пісню "НЕ ЗАПРОШУЙ". 

Це моя власна історія. Я її прожила. Дуже хочеться донести цією піснею важливий меседж для хлопців та дівчат: треба зосереджуватись на собі, а не зациклюватись на тих, хто вас принижує. Розуміти, що ви маєте бути кращою версією себе, рухатись у цьому напрямку, і тоді реально всі ситуації навколо вас складатимуться так, що ви будете щасливі. No drama, just drums – отакий у мене девіз! Треба прислухатись до себе і пам’ятати, що ви найкращі. Тоді все буде добре. 

Зазвичай наприкінець ми просимо звернутись до слухачів із тим, що в нашого співрозмовника зараз на серці, на душі. Але твій девіз, мабуть, говорить сам за себе…

Драму можна знайти завжди. А треба, навпаки, шукати навкруги якісь світлі промені. От мені насправді допомагає моє оточення – от завжди! Друзі, близькі, рідні. Класно, коли ви можете знайти у них підтримку. Тоді ваша драма розвіяється як дим. 

Слухати трек "НЕ ЗАПРОШУЙ" DRUM QUEEN, як і багато інших прем’єр, можна в плейлисті "Промінь Рекомендує 2024" на Spotify.