В очікуванні фіналу Євробачення: ексклюзивні подробиці з Мальме

В очікуванні фіналу Євробачення: ексклюзивні подробиці з Мальме

Вже 11 травня ми дізнаємось ім’я переможця Євробачення-2024. Напередодні відбувся другий півфінал пісенного конкурсу, за результатами якого сформувався остаточний список учасників гранд-фіналу. Отже, за кришталевий мікрофон цієї суботи позмагаються конкурсанти з 26 країн, серед яких і Україна. Зокрема, alyona alyona і Jerry Heil із піснею "Teresa & Maria" виступатимуть під номером 2. Сьогодні в Мальме проведуть дві репетиції фіналу й Параду прапорів. Про всі подробиці ведучі шоу РанокПро на Радіо Промінь Денис Денисенко й Тетяна Кононенко розпитали свою колегу Анну Заклецьку, яка досліджує залаштунки Євробачення. 

0:00 0:00
10
1x

Аню, привіт, де ти зараз?

Я в номері в Копенгагені й за кілька годин попрямую в Мальме, тому що перша репетиція розпочнеться о 13:30 за місцевим часом, в Україні це буде вже 14:30. Репетиції будуть абсолютно ідентичні, як я вже розповідала раніше. Всі слова, реакції, емоції, крупні плани —  все репетирують  до найменших дрібниць абсолютно однаково й імпровізації мінімальні. Фактично можна видивлятись відмінності, що ж там таке змінюється від репетиції до репетиції. Здебільшого це потрібно для того, щоб все було  вчасно, дуже чітко за таймінгом, і для операторів, які відповідають за телевізійну картинку в першу чергу, щоб все було відпрацьовано до чистового варіанту гранд-фіналу. 

Щодо протестів, то вчора таки відбулась демонстрація людей, які підтримують Палестину. І завтра планується ще один такий мітинг, оскільки Ізраїль пройшов до фіналу. Поки що жодних проблем з безпекою не було, всі люди почуваються дуже дружньо. І, принаймні, якщо й відбуваються якісь обговорення, то вони тихенькі, а публічно все виглядає дуже толерантно, щиро й мирно. Мальме виправдовує статус міста, де можна відкрито говорити про свою точку зору й при цьому не боятись, що щось "прилетить".  

Тобі вдалось поспілкуватись з alyona alyona чи Jerry Heil?

Вчора я таки пішла розвідати, в якому готелі живуть делегації Євробачення, зокрема, і від України. На площі перед готелем грав оркестр з місцевої мистецької школи. Я їх попросила сказати гучно "Пес Патрон!" у відповідь на "Хто тримає цей район?". Тому що саме сьогодні в Києві відбувається презентація альбому гурту KARTA SVITU й Іван Марунич мене запросив, а я кажу: "Іване, що ж ти так дати поставив?" Тому поки я керувала місцевим оркестром, а не тільки політінформацію поширювала на перонах місцевих потягів,  наблизились до цієї площі Альона і Яна зі своєю командою, вони завершували чергову зйомку. Ми зовсім трошки поговорили й вони, як мені здалось, безумовно, втомлені, у них багато дуже справ, але вони дуже гарно тримаються. 

Додам, що Радіо Промінь, яке є офіційним медіапартнером Євробачення, транслюватиме фінал 68-го пісенного конкурсу. Тож вмикайте приймачі о 21:30, саме тоді розпочнеться передшоу, а о 22:00 — сам конкурс.