Промінь рекомендує: MARLEN із треком "Зозуля"

Промінь рекомендує: MARLEN із треком "Зозуля"

За плечима гурту MARLEN — дев’ять років творчих пошуків і трансформацій. За цей час колектив працював у різних музичних жанрах — від легкої танцювальної музики до глибоких сенсових балад. У 2021-му — гурт перетвориться на дівоче тріо, яке з початком війни розкидало по світах. MARLEN знову заявить про себе 25 січня 2023 року, коли на всіх музичних платформах з’явиться нова пісня "Зозуля". Щоправда, це ще не повернення гурту. Трек запише авторка пісень і фронтвумен MARLEN Яніна Павлова. Про що її пісня й що зараз переживає гурт, вона розповіла ведучим шоу РанокПро на Радіо Промінь — Анні Заклецькій і Дмитру Захарченку.

0:00 0:00
10
1x

Авторка пісень і фронтвумен гурту MARLEN Яніна Павлова / Фото з інстаграм-сторінки yanina_marlen

Яніно, привіт. Чим живе MARLEN зараз? 

Я наразі знаходжусь за кордоном, на жаль, але й тут маю змогу творити. Тож коли в мене є натхнення, я сідаю біля віконечка й пишу.

Ваша команда дівоча зараз справді розкидана по всьому світу? 

Я зараз знаходжусь у Катарі, наша драмерка — у Німеччині, а гітаристка, останнього разу, коли я з нею спілкувалась, була у Швейцарії. 

Ви зараз нечасто спілкуєтесь усі разом? 

Так, не дуже часто, тому що в кожної своє життя, але я знаю, що дівчата продовжують займатись музикою. 

Можливо, все йде до того, що це буде сольний проєкт? 

Не хочу загадувати, але сподіваюсь, що це буде саме дівочий гурт, тому що мені дуже подобається цей вайб дівочий, ця енергетика. Але зараз я сама написала й випустила цю пісню. Мені допомогли дуже класні музиканти з гурту MANAMAHA, я дуже давно з ними спілкуюсь, ми зробили аранжування дистанційно, я записала вокал дистанційно. Не знаю, що буде, але MARLEN буде однозначно: або сольно, або гурт, але я б воліла, щоб це був гурт. 

А що з цього приводу дівчата думають? 

Дівчата зараз думають трішки не про те. Взагалі, коли створювався гурт, 90 відсотків усієї роботи було на мені. Мої хлопці завжди казали: "MARLEN — це ти, тож роби сольний проєкт". Можливо, якісь сесійні музиканти будуть. Я наразі думаю про це.

Сьогодні ми будемо слухати сингл "Зозуля". Розкажи, коли ти його написала? Й було оголошено, що всі кошти від прослуховувань цього треку підуть на благочинність. Чи все вдалось? 

Кошти надходять, коли її слухають, коли дивляться кліп. Я сподіваюсь, що буде якесь муд-відео. Думаю, ми зробимо це. Тому що дистанційно не дуже швидко твориться, але воно має бути. Я зв’язалась із дитячим будинком "Перлинка" в Олександрії [Кіровоградська область]. Ми туди вже відправили допомогу. В мене був день народження 26 січня. За день до цього був реліз, тож деякі люди замість подарунку, як я й просила, перевели туди кошти, задонатили, тож допомога вже розпочалась. 

А про саму пісню розкажи більше, будь ласка. 

Я точно знаю, коли її написала. Це був рік моєму сину, 5 травня. Це — весь той біль, який накопичився за трохи більше року, на той час. Коли почалась війна, я була вагітна на сьомому місяці. Це дуже боляче вдарило по мені. Ми переїхали до Німеччини і там народився мій другий синочок. І наразі я маю виїжджати, щоб заробляти кошти для моїх дітей, тому що дуже складна ситуація. І я розумію усіх тих матусь, які мають це робити. Тому ця пісня про те, як мамі доводиться іноді жертвувати часом з дитиною, щоб забезпечити її життя. 

Слухати трек "Зозуля" від MARLEN, як і багато інших прем’єр, можна в плей-листі "Промінь Рекомендує 2024" на Spotify.