"Жадан і Собаки" назвали новий альбом на честь Радіо Промінь

"Жадан і Собаки" назвали новий альбом на честь Радіо Промінь

Гурт "Жадан і Собаки" видав на стрімінгових платформах новий студійний альбом "Радіопромінь". До нього увійшли 13 треків, серед яких вже відомі пісні "Рогань", "Серце", "Вафлі Артек" і кавер на хіт "Наркомани на городі" групи "Брати Гадюкіни". 

Концертні презентації пісень альбому "Радіопромінь" відбуватимуться під час великого туру двадцятьма містами України. Він розпочнеться 24 листопада великим шоу у Києві.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Фейсбук-сторінка гурту Жадан і Собаки

"Нам приємно презентувати альбом "Радіопромінь" саме на Радіо Промінь. Єдине, що наш альбом називається одним словом. Ваше радіо ми страшенно любимо, я на ньому фактично виріс. Власне воно є школою здорової української естрадної пісні Іво Бобула, Павла Зіброва, Павла Дворського. Це моя школа, я на цьому зростав. Я на цьому власне формувався, як людина і громадянин і вам того ж раджу.

Якщо сказати ще трішки про сам реліз: ми почали писати перші пісні цього альбому ще до початку великої війни, продовжили працювати минулого року. Альбом справді різнобарвний, різновекторний, там є пісні більш динамічні більш ліричні, є кілька надзвичайно цікавих фітів. Мені здається, що це справді наша етапна робота, яка свідчить про те, що проєкт рухається, розвивається, набуває нового звучання, нових сенсів і відповідно набуває нових слухачів. Страшенно приємно, що вас на концертах так багато, що ви такі молоді, активні і головне, що ми з вами знаходимось на одній хвилі. Ви чудово знаєте, що ми активно займаємося волонтерством і для нас концерти, які ми сьогодні граємо це передусім діяльність на підтримку нашої країни та нашого війська. Частину отриманого прибутку ми передаємо на потреби українського війська, тому запрошую вас на концерти нашого зимового туру. Побачимось, почуємось!", — розповів Сергій Жадан в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у жовтні Христина Соловій і Сергій Жадан видали пісню про кохання без каяття.

У грудні 2022 року Сергій Жадан знявся у кліпі на пісню Христини Соловій "Юність".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.