Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Катря Гончарук

Катря Гончарук

Родом з Поділля. Закінчила Хмельницьке музичне училище ім. В. Заремби, а згодом – Національну музичну академію ім. П. Чайковського (кафедра історії музики етносів України та музичної критики). Маю критичні публікації у журналі «Музика», газетах «Культура і життя» й «Українська музична газета», збірці статей «Мистецтвознавчі записки-2014», а також на Інтернет–порталах («Mi-Re-Do», «НСКУ»). Робота в музичній редакції Українського радіо розпочалась 1 жовтня (у Міжнародний день Музики) 2015 року. Готую і веду передачі «Пісня мого роду», «Рідні наспіви», «Концертний зал», «Музичний календар».

Що мене надихає: безперервне знайомство з новою музикою і спілкування з творчими людьми.

Наступні передачі

Минулі передачі

 • 16.08.2018 10:25:38
  Еtno-вухо
  - RUI

  "Колись в музичній школі я послухав щедрівку "Наша Маланка" у виконанні Тріо бандуристок і там мені почувся справжнісінький Radiohead", - Євген Богира, український електронний музикант, художник. У випуску - розмова про те, що сучасний слухач може відкрити для себе у прадавньому фольклорі.

 • 15.08.2018 10:30:25
  Саундтреки серця
  - RUI

  Наприкінці червня у Києві та Одесі відгримів Фестиваль німого кіно та сучасної музики. Один із його учасників - Сергій Леонтьєв - розповів про свої кінороботи і мрії.

 • 13.08.2018 13:38:36
  Еtno-вухо
  - RUI

  Як говорив Максим Рильський: «Нове життя нового прагне слова». Ця думка співзвучна із темою передачі – життя фолку в сучасній масовій музиці. Чи задумувались ви - який результат поєднання фолку та року? Шукайте відповідь разом з Катрею Гончарук у програмі Еtno-вухо. Чудова добірка німецького та українського етно-хард-року чекає на вас.

 • 13.08.2018 08:05:23
  Ранковий БУМ: багато улюбленої музики.
  - RUI

  Година сучасної української музики на різні смаки. Відкривайте нові імена вітчизняної поп-, рок- та інді-сцени разом з радіо "Культура"!

 • 09.08.2018 10:25:18
  Еtno-вухо
  - RUI

  У давнину літо і початок осені – один з найважчих періодів – хліборобські роботи: жінки поралися на городі, вирощували льон, коноплі, чоловіки орали, молотили. Разом займалися сінокосами і жнивами. І навіть цей період у календарному циклі не обходився без співів та спеціальних обрядів. Цей випуск присвячений саме цій темі. Звучатимуть унікальні експедиційні записи, автентичні жнивні пісні у виконанні гуртів "Древо" (Київ) та "Божичі", їхні сучасні версії від співачок ILLARIA та Сусанни Карпенко, а також ватаги Joryi Kloc

 • 09.08.2018 08:05:19
  Ранковий БУМ: багато улюбленої музики.
  - RUI

  Година сучасної української музики на різні смаки.

 • 08.08.2018 10:30:19
  Саундтреки серця
  - RUI

  Кіно і джаз.

 • 02.08.2018 10:25:27
  Еtno-вухо
  - RUI

  Ольга Троян: «Ми сприймаємо те, що нам пропонують». Про актуальність й важливість переформатування фолку та модернізацію його подачі - в інтерв'ю із засновницею "ПрИкрасної майстерні", екс-вокалісткою етно-рок-гурту "ДримбаДаДзига" Ольгою Троян.

 • 01.08.2018 10:30:20
  Саундтреки серця
  - RUI

  Відомий композитор Володимир Губа - локомотив українського кінематографу. Він написав музику до понад сотні документальних, історичних та художніх фільмів. В ексклюзивному інтерв'ю митець розповідає про початок своєї роботи в кіно, згадує найяскравіші картини і співпрацю з видатними режисерами, а також ділиться серетами "кухні" мистецтва кіно.

 • 30.07.2018 13:33:38
  Еtno-вухо
  - RUI

  "Ukrainian Village Voices" - американський гурт з українським серцем. Про те, як його учасники подорожували Україною в пошуках старовинних пісень, як вони відчувають український фолк розповідають очільник гурту Браян Долфін, фольклористка із США Надія Тарнавська та учасник ансамблю "Древо" (Київ) Ігор Перевертнюк.